Tasarımcılar için ücretsiz inanılmaz güzel fontlar 0

Tasarımcılar için harika fontlar buldum arkadaşlar. Yeni çıkan fontlar’da aralarda var daha yeni daha farklı tasarımlar bekliyoruz tüm tasarımcılarımızdan 🙂

En çok beğendiğim yazı tipide yukarıdaki “Graublau Web Bold” fontu. Yanlız şöyle bir problem olabilir Türkçe karakterleri varmı bilmiyorum yukarıdaki fontun deneyin yorumlarınızda yazın.

Free Font: Hard Block

hardblock font

Free Font: Expressway

expressway font

Free Font: Akenaten

font

Free Font: Dorado Headline

drado font

Free Font: Museo Slab 

Museo Slab font

Free Font: Megalopolis Extra

megalopolis font

Free Font: CA BND Bold Web

bold font

Free Font: Delicious Heavy or Delicious Bold

delicious font

Free Font: Adelle Basic Bold

font

Free Font: Droid Sans Bold

droid font

Free Font: Heuristica Bold

bold font

Free Font: Aller Bold

aller font

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

simplitec Power Suite FREE Nasıl Kaldırılır? 0

simplitec Power Suite FREE denen gıcık yazılım Kmplayer ile birlikte arkaplanda yükleniyor. Yükleniyor ancak arkaplandan hiçbir şekilde kaldırılamıyor. Sinir eden bu sorunun çözümü ise çok basit.

simplitec Power Suite FREE Nasıl Kaldırılır? diye fazla dertlenmeyim görev yöneticisinden veya sistem yapılandırmasından kaldırmak mümkün olmuyor. Başlangıçtan kaldırmak için KMPFaster programını tamamen kaldırmalısınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Advanced SystemCare Bilgisayar Hızlandırma Programı

simplitec Power Suite FREE Nasıl Kaldırılır?

KMPFaster Nedir?

simplitec Power Suite FREE programı bir reklam yazılımıdır. Reklam olarak yüklensede aynı zamanda sizi premium yani paralı sürümü satın almanız için önerilerde bulunur. Sistem bakımı ve optimizasyonu olan yazılımı devamlı görmek istemiyorsanız hemen kaldırabilirsiniz.

KMPlayer arkaplanda KMPFaster’ı yükleyerek hem başlangıçta çalışıyor hemde Ram’den yiyor. Ne başlangışçtan nede sistem yapılandırmasından kaldırılabilen bu program sizi sinir ediyor olabilir. KMPlayer yükleyenlerin başına gelen bu sorunu çözmek ise basittir. simplitec Power Suite FREE Nasıl Kaldırılır? diye soracak olursanız kaldırmak oldukça kolaydır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:İObit Uninstaller Gelişmiş Toplu Program Silme Aracı

simplitec Power Suite FREE Nasıl Kaldırılır?

simplitec Power Suite FREE Nasıl Kaldırılır?

simplitec Power Suite FREE programını kaldırmak için Denetim masasından Program ve Özellikler‘e girin ve KMPFaster programını bukun ve sağ tıklayın ve kaldırın. İşte bu kadar basittir. simplitec Power Suite FREE Nasıl Kaldırılır? diye fazla düşünmenize gerek kalmadı kaldırmak çok kolay.

Yada kısayoldan dosya konumuna ulaşıp kaldırma unnistal’a ulaşarak kaldırmak için “C:\Program Files (x86)\simplitec\KMPFaster” kısayolunu kopyalayıp windows gezgini adres satırına yapıştırarak dosya konunmuna erişerek programı kaldırabilirsiniz.

Not: Herşeyden önce KMPlayer kurulurken kurulum aşamasında olan KMPFaster seçeneğini kaldırarakta kurulmasını engelleyebilirsiniz.

 

Android için Apple Müzik Uygulamasına SD Kart Desteği Geldi 0

Android telefonlar için apple müzik uygulaması şimdi Google Play mağazasında gelişmiş özellikleri ile indirebilirsiniz. Android apple müzik uygulaması indir ebileceğiniz uygulama farklı özellikleri barındırıyor.

Apple müzik uygulaması 30 milyon’dan fazla müzik arşivine sahip apple nüzik uygulaması sevdiğiniz tüm müzikleri içinde barıyor. Favori listeler oluşturabileceğiniz android apple müzik uygulaması iPhone telefonlara göre SD kart desteği ile daha üstün duruyor. Android telefonların harici depolamaları sayesinde daha fazla depolama alanı ile İOS cihazlara karşı büyük avantajı bulunuyor.

Android apple müzik uygulaması indir

 

Most Popular Topics

Editor Picks