Hızlı ve Öfkeli 7 Filminin Süper Arabaları Hızlı ve Öfkeli 7 Filminin Süper Arabaları için yorumlar kapalı

Yakında vizyona girecek olan Hızlı Öfkeli 7’de bulunan süper arabaların en güzel resimleri arşınızda. Bugatti veyron, Ferrari 458, Mclaren Mp4-12C, Dodge Viper SRT-10, Dodge Charger R / T Hemi gibi egzotik arabaların buuluştuğu Öfkeli 7 filminde bir çok ünlü yıldız bulunuyor. Süper arabalarında bulunduğu 7 saniyelik videoda yayınlayan Öfkeli 7 ekibininde bulunduğu Hızlı ve Öfkeli 7 Fragmanıda filmin harika olacağını gösteriyor.

Bugatti Veyron

Bugatti Veyron resmi olarak dünyanın en hızlı arabası olarak kabul ediliyor. 1000 Beygirlik motoru ile milyonerlerin favori arabası olurken Öfkeli 7 filminde kullanılan en hızlı arabalardandır. Öfkeli 7 filminde Tyrese Gibson kullanıyor.

Dodge Charger Hemi 2015

Dodge Chearger 2015 modeli ile dikkat çekerken yaklaşık 700 beygirlik motoru ile Hızlı Öfkeli 7 filminde Vin Disel‘in kullandığı süper arabalardandır.

Dodge Viper SRT-10

Dodge Viper bir çok araba yarışlarındanda tanıdığımız süper araba 500 beygirlik V10 motoru ile Öfkeli 7 filminin bir diğer egzotik arabasıdır.

Ferrari 458

Ferrari dünyanın en hızlı ve en meşhur arabalarından olduğu kadar çekiciliği kadar ön planda bulunuyor. 570 Beygir motor gücüyle dikkatleri üzerine çekiyor. Öfkeli 7 Filminde film yıldızı olan Ludacris tarafından kullanılıyor.

McLaren MP4-12c

1990 yılların süper arabaları olark tanınan McLaren 2015 modeli ile öfkeli 7 filminde Michelle Rodriguez tarafından kullanılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Hızlı ve Öfkeli Filmi Tüm Serileri

Öfkeli 7 Süper Arabaların Videosu

BMW 8 Serisi Otomobili Geliyor 0

BMW’nin 90 yıllarda ürettiği 8 serisi otomobilleri şimdi 20 yıl aradan sonra tekrar gün yüzüne çıkacak. 2018 yılında çıkması beklenen BMW 8 serisi araba şimdiden BMW hayranlarını hatta araba tutkunlarını heyecanlandırdı.

BMW 8 serisi otomobili şimdilik konsept tasarıma sahip HD resimleri ile yetineceğiz. Yine sinirli ve agresif yapısı ile karşımıza çıkacak BMW 8 serisi alman devinin en üst sevideki arabası olabilir. BMW 8 hakkında henüz görselleri dışında pek fazla bir bilgi bulunmuyor. Ancak böyle bir tasarıma sahip egzotik aracın mükemmel olacağını söyleyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :Sadece 10 Adet Üretilecek Ferrari J50 HD Resimleri

Darksiders 3 Oynanış Videosu Yayınlandı 0

THQ tarafından resmi olarak duyurulan Darksiders 3‘ün 12 dakikalık oynanış videosu yayınlandı.

PC, PS4 ve Xbox One için satışa sunulacak Darksiders 3 oyunu oynanış videosu ile bizlere oyunun nasıl olacağını gösteriyor. Önceki serilerden farklı olarak oyun kadın savaşçı karakter ile devam eden oyunda farklı canavarlar ile ölümüne mücadeleler vereceğiz. 2018 yılında çıkacak oyun oyuncuların merakla beklediği oyunlardan biri olacak. Aksiyon ve macera tadında bir oyun olacak oyunun oynanış videosunu şimdi izleyebilirsiniz.

Darksiders 3 – 12 Dakikalık Oynanış Videosu İzle

Alttaki videoda da oyun için yayınlanan Trailer tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Darksiders 3 Trailer

Most Popular Topics

Editor Picks