Hızlı ve Öfkeli 7 Filminin Süper Arabaları

0

Yakında vizyona girecek olan Hızlı Öfkeli 7’de bulunan süper arabaların en güzel resimleri arşınızda. Bugatti veyron, Ferrari 458, Mclaren Mp4-12C, Dodge Viper SRT-10, Dodge Charger R / T Hemi gibi egzotik arabaların buuluştuğu Öfkeli 7 filminde bir çok ünlü yıldız bulunuyor. Süper arabalarında bulunduğu 7 saniyelik videoda yayınlayan Öfkeli 7 ekibininde bulunduğu Hızlı ve Öfkeli 7 Fragmanıda filmin harika olacağını gösteriyor.

Bugatti Veyron

Bugatti Veyron resmi olarak dünyanın en hızlı arabası olarak kabul ediliyor. 1000 Beygirlik motoru ile milyonerlerin favori arabası olurken Öfkeli 7 filminde kullanılan en hızlı arabalardandır. Öfkeli 7 filminde Tyrese Gibson kullanıyor.

Dodge Charger Hemi 2015

Dodge Chearger 2015 modeli ile dikkat çekerken yaklaşık 700 beygirlik motoru ile Hızlı Öfkeli 7 filminde Vin Disel‘in kullandığı süper arabalardandır.

Dodge Viper SRT-10

Dodge Viper bir çok araba yarışlarındanda tanıdığımız süper araba 500 beygirlik V10 motoru ile Öfkeli 7 filminin bir diğer egzotik arabasıdır.

Ferrari 458

Ferrari dünyanın en hızlı ve en meşhur arabalarından olduğu kadar çekiciliği kadar ön planda bulunuyor. 570 Beygir motor gücüyle dikkatleri üzerine çekiyor. Öfkeli 7 Filminde film yıldızı olan Ludacris tarafından kullanılıyor.

McLaren MP4-12c

1990 yılların süper arabaları olark tanınan McLaren 2015 modeli ile öfkeli 7 filminde Michelle Rodriguez tarafından kullanılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Hızlı ve Öfkeli Filmi Tüm Serileri

Öfkeli 7 Süper Arabaların Videosu