Injustice 2 Oynanış Videosu Yayınlandı 0

Popüler dövüş oyunlarından biri olan Injustice 2 oynanış videosu yayınlandı.

Bir çok film karakterininde bulunduğu Injustice 2 dövüş oyunu fragmanı na baktığımızda grafikler ve karakterler açısından iyi bir iş çıkacak gibi görünüyor. Oyunda Superman, Aquaman, Super girl, Flash, ve Batman gibi ünlü karakterleri görmekteyiz. Bunlarında haricin oyuna yeni ünlü karakterlerde katılabilir. Zira Injustice 2 çıkış tarihi olarak 2017’de çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Watch Dogs 2 Oynanış Videosu Yayınlandı

Injustice 2 Çıkış Tarihi

Injustice 2 çıkış tarihi biraz uzun olacak ama oyunun videosuna baktığımızda bile şuan harika bir oyun olarak göemekteyiz. Oyun yeni nesil konsollar PS4 ve Xbox one haricinde PC platformunda da göreceğiz. 2017 yılında ise oyunun nasıl bir hal alacağını bilmiyoruz. Umarım daha erken çıkması ve oyunun daha iyi olması dileğiyle Injustice 2 videosunu izleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Call of Duty: Infinite Warfare Fragmanı Yayınlandı 

Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi 0

Aksiyon ve fantastik bir oyun olan Red Dead Redemption 2 Playstation 4 için çıkacak oyunun çıkış tarihi ile ilgili haberler gelmeye başladı.

Rockstar games’e göre yıl sonunda çıkacak olan oyunla ilgili dağıtıcılardan çeşitli söylentiler gelmeye başladı. Red Dead Redemption 2 2017 yıl sonu ekim ayı başlarında çıkması bekleniyor. Red Dead Redemption 2 4K destekli bir oyun ile karşımıza çıkabilir. Henüz sistem gereksinimleri ve fiyatı hakkında bilgi veremediğimiz oyunun çıkış tarihi ile yetiniyoruz. Ayrıca üstte Red Dead Redemption 2 videosunu izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Playstation Pro 4K Oyunları Listesi Yayınlandı

Kong Kafatası Adası Filminin Yeni Fragmanı İzle 0

Kong kafatası adası filminin yeni fragmanı yayınlandı. King Kong’un tarihine inen filmde bir çok devasa hayvan yer almaktadır.

King Kong efsanesinin tarihine inen filmde tarih öncesi bir çok hayvan yer alıyor. Jordan Vogt-Roberts’ın yönetmenliğini yaptığı Legendary pictures ve Warner bros pictures kong kafatası adası filminin başrolünde Brie larson ve Tom hiddleston yer alıyor.

Kafatası adasında yaşayan dev gorilin insanlarla ve tarih öncesi yaratıklarla savaşını izleyeceksiniz. Bir grup maceracının kafatası adasına gitmesi ile başlayan filmin yeni fragmanını hemen izleyin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Vin Diesel, XXX Return of Xander Cage Film Fragmanı Yayınlandı

Film 10 mart 2017 tarihinde vizyona girecek.

Most Popular Topics

Editor Picks