2015’in En iyi İOS Oyunları

0

Geçtiğimiz 2015 yılının en iyi İOS oyunlarını sizler için paylaşıyoruz.

Mobil platform’un en iyi işletim sistemi için yazılan 2015 oyunlarını sizler için bir araya getirdik. Bir çoğunuz bu oyunları oynamış olabilir ama bilmeyenler ve yeni canı sıkılıp yeni oyun arayanlar için en iyi oyunları paylaşıyoruz. Oyun geliştiricileri tarafından 2015 yılında app store’a eklenen oyunlara yakından bakalım.

Does not Commute

Mobil sürüş oyunu olan Does not Commute kuş bakışı görünüme sahip bir oynayış tarzı var. Oyunda şehirde bulunan arabaların gidiş yerlerine göre yönlendirmeniz gerekşyor. Zamana karşı bir oyun olan Does not Commute oyunu başta kolay olsada gittikçe zorlaşıyor. Kuş bakışı oynayabileceğiniz Does not Commute oyunu gayet güzel grafiklere sahip. Sözü fazla uzatmadan oynanış videosu ile sizleri başbaşa bırakalım.

Does not Commute İndir

Angry Birds Stella Pop

Ravio bu sefer karşımıza Angry Birds Stella Pop oyunu ile karşımıza çıkıyor. Angry Birds ile tüm dünyayı mobil oyun tarafında kasıp kavuran Ravio yeni çıkarttığı oyunlar ile eski günlerini arıyor. Angry Birds Stella Pop oyunu top patlatma oyunudur. Kızgın kuşlarımız bu sefer topların üzerine atlıyor. Harika grafiklere sahip Angry Birds Stella Pop bağımlılık yapabilir.

Angry Birds Stella Pop İndir

Dominations

Dominations oyunu Clash of Clans oyunundan sonraki en iyi strateji oyunu diyebiliriz. Grafikleri, sesleri ve oynayış tarzı ile en iyi strateji oyunlarından biri olmayı hakediyor. Dominations ücretsiz olmasına rağmen oyun içi satın almalar bulunuyor.

Dominations İndir

Planet Quest

Bağımlılık yapan ücretsiz ve keyifli bir oyun olan Planet Quest oyununda gezegenlerin etrafında bulunan jayvanları kaçırmaya çalışan uçan daireyi kontrolümüz altına alıyoruz. Hareketli bir oyun olan Planet Quest müzikleride bir o kadar etkileyici ve güzel. Planet Quest kesinlikle oynamanız gereken bir oyundur.

Planet Quest İndir

Modern Combat 5: Blackout

Mobil Platform’un en iyi FPS oyunlarından biri olan Modern Combat 5: Blackout harika bir oyun deneyimi sunuyor. Gameloft tarafından yapılan Modern Combat 5: Blackout yapay zekası ile oyuncuları hayran bırakıyor. PC oyunculuğu kadar iyi bir oynayış deneyimi sunan oyunu oynamanızı tavsiye ediyorum.

Modern Combat 5: Blackout İndir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 2015’in En iyi Android Oyunları

Score! Hero

Score! Hero oyunu kaliteli bir futbol oyunu arayanlar için en güzel oyunlardan biridir. Oyundaki herşeyi kişisel olarak değiştirebilme imkanı sunuyor. Eğer sizde futbol oyunlarına meraklı iseniz kesinlikle denemeniz gereken oyunlardan biridir.

Score! Hero İndir

Rayman Adventures

Play station oynayanlar Rayman’ı bilirler free to play oyunlardan biri olan Rayman Adventures benim de en sevdiğim oyunlardan biridir. Çocukluğuma döndüğüm oyun harika grafiklere ve seslere sahip. Kesinlikle oynamanız gereken oyunlardan biridir.

Rayman Adventures İndir