iTools ile İphone ve İpad için Kolay Veri Transferi 0

iTools programı ile İphone ve İpad gibi Apple’ın akıllı cihazlarına kolayca veri transferi yapabilirsiniz.

Apple cihazlarına veri transferi yapan iTunes programı bazı kullanıcılar için sorun haline gelebiliyor. iTunes üzerinden Müzik, Fotoğraf veya Video gibi dosyalarınızı akıllı telefonunuza veya bilgisayarınıza dosyalarınızı atarken sorun yaşayanlar iTools programını kullanabilirler. Android cihazlarda olduğu gibi kolay bir veri transferi yapabilmek için iTools programı işinizi görecektir. iTunes programını kullananlara çok basit gelebilir ancak hiç bilmeyenler İphone ve İpad için kolayca veri transferi yapmak için iTools programı daha basittir.

 iTools Nasıl Kullanılır?

iTools’u kullanabilmek için ilk ince iTunes programının bilgisayarınıza kurulu olması gerekir. Kurulu değilse buradan indirerek bilgisayarınıza kurun. Daha sonra iTools’u bilgisayarınıza alttaki linke tıklayarak indirmeniz gerekiyor. İtools’u indirdikten sonra bilgisayarınıza kurun.

iTools Kullanımı

 • Uygulamalar: bölümünden yeni uygulamalar yükleyebilir, kaldırabilir, güncelleyebilir ve uygulamaları yedekleyebilirsiniz.
 • Medya: Kamera ile çektiğiniz videoları yedekleyebilir ve yeni videolar atabilirsiniz. Ayrıca tüm müziklerinizede buradan ulaşabilirsiniz.
 • Fotoğraflar: Tüm çektiğiniz fotoğrafları bilgisayarınıza atabilir ve yenilerinide cihazınıza yükleyebilirsiniz.
 • iBooks: İphone ve İpad’inizdeki tüm PDF dosyalarınızı görüntüleyebilir vr okuyabilirsiniz.
 • Depolama: Buradan cihazınızdaki tüm dosyalara ulaşabilirsiniz.
 • Bilgi: Cihazınıza yüklü tüm rehberi, mesajları ve notlarınızı düzenleyebilir yedekleyebilirsiniz.
 • Masaüstü: Akıllı cihazınızın tüm ekranını görüntüleyebilir ve uygulamalarınızın yerlerini değiştirebilirsiniz.
 • Dosya Sistemi: Burada çok dikkatli olu zira sistem dosyaları üzerinde değişiklikler yaparken hatalara neden olabilirsiniz.
 • Gelişmiş: İphone, İpad ve İpod touch üzerindeki tüm bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

ITools IPhone, IPad Ve IPod Touch Dosya Yöneticisi

EaseUS’dan Paskalya Gününe Özel Kampanya 0

Veri kurtarma ve yedekleme yazılımları ile adından söz ettiren EaseUS firması ara ara düzenlediği kampanyalarına bir yenisi daha ekledi. Paskalya gününe özel olarak düzenlediği yeni kampanyasında 3 farklı hediye veriyor. Ücretsiz lisansları, pahalı yazılımlarında büyük indirimler ve paypal hediye kartı veriyor.

1. Kampanya – Hemen Katıl


İlk kampanya yumurtaları kırarak kazanılıyor. En alttaki veya hemen katıl bağlantısına tıklayarak kampanya sayfasına giderek aşağıda bulunan EaseUS ürünlerini, indirimini ve paypal hediye kartını kazanın.

 • EaseUS EverySync Pro
 • EaseUS MobiSaver for iPhone Pro
 • EaseUS MobiSaver for Android Pro
 • EaseUS Data Recovery Wizard for Windows Pro
 • EaseUS Todo PCTrans Pro
 • EaseUS ürünlerinde %40 indirim
 • 5 dolar paypal hediye kartı

Bu hediyeleri kazanmak için en alttaki veya hemen katıl bağlantısına tıklayarak EaseUS bağlantı linkine tıklayarak kampanya sayfasına gidin. Kampanya sayfasında 9 renkli yumurta göreceksiniz bunlardan birine tıklayarak yumurtayı kırın karşınıza uyarı penceresi çıkacaktır. Burada kazandığınız ürünü gösterecektir. “Get in now” butonuna tıklayarak ürün lisansını kopyalayıp bilgisayarınıza kaydedin. Ayrıca ürünün indirme bağlantısını da kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırarak otomatik indirebilirsiniz.

Not: Lisans anahtarı ve hediye kartını 20 nisan tarihine kadar kullanmalısınız.

2. Kampanya – Hemen Katıl


Bu kampanyada ise aşağıda verilen ürünler de % 80’lere varan indirimler mevcut. Aşağıdaki ürünleri kampanya sayfasından tıklayarak indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz.

 • EaseUS Data Recovery Wizard Pro
 • EaseUS Partition Master Pro
 • EaseUS Todo Backup Home
 • EaseUS Data Recovery Wizard for Mac Pro

Not: Her ürün için sadece 50 lisans anahtarı verilmektedir.

3. Kampanya – Hemen Katıl


Son kampanyada ise “EaseUS Data Recovery Wizard” yazılımını indirerek bilgisayarınıza kurun. Daha sonra bu programın ekran görüntüsünü alarak kampanya sayfasının en altındaki yorum bölümüne yorum atarak yükleyerek hemen 20 dolar paypal hediye kartına sahip olun. 3. Kampanya ile ilgili videoda yapmışlar aşağıdan izleyebilirsiniz.

EaseUS Kampanya Bağlantı Sayfası


Kampanya 12 ve 19 nisan tarihleri arasında geçerlidir.

Easter Special Offer – EaseUS Software

Apple iPhone 8 Çıkış Tarihi 0

Teknoloji devi Apple yeni iPhone 8 telefonunu kusursuz bir şekilde çıkarmak için çalışıyor. Henüz net bir çıkış tarihi olmasada Apple’a yakın isimlerden gelen bilgilere göre iPhone 8’in çıkış tarihi belirlemeye çalışıyor. Peki iPhone 8 çıkış tarihi ne zaman olacak yakından baklım.

İphone 8 Ne Zaman Çıkacak?

Apple’a yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre telefon 3 farklı model ile gelebilir. Sızıntılara göre yeni iPhoneların 4.7 inç, 5.5 inç ve 5.8 inç ekran büyüklüğünde modelleri bulunacak. Yeni OLED ekran teknolojisini samsungdan alan apple yeni iPhone 8’i Eylül veya Ekim aylarında satışa sunucağı tahmin ediliyor. Henüz kesin olmasada bu aylarda çıkacak yeni iPhone tasarımı şuanki Galaxy S8 ekranına benzeyecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni iPhone 8 telefonları paylaştığım görseldeki gibi olabilir. Eğer böyle bir iPhone çıkarsa efsane olabilir.

Most Popular Topics

Editor Picks