İzleyebileceğiniz 3 Korku Film Önerisi

0

1. Frankenstein Ölümsüzlerin Savaşı

Yönetmenliğini Stuart Beattie yaptığı filmin oyuncu kadrosunda ise Aaron Eckhart, Bill Nighy, Yvonne Strahovski gibi ünlü isimleri görüyoruz. Korku, gerilim, aksiyon türünde olan film sinema severler tarafından beğenilen bir yapım olmuştur. Frankenstein‘ın yaşam mücadelesini konu alan film izleyiciye görsel olarak bir ziyafet sunuyor diyebiliriz.

https://www.youtube.com/watch?v=6Z2wEoibdCg

2. Korku Seansı

Konusunu gerçek bir hikayeden alan Korku Seansı doğaüstü olayları inceleyip aydınlatmaya çalışan dünyaca ünlü çift Ed ve Lorraine Warren‘ın karşılaştıkları ürkütücü bir olayı ele alır. Ed ve Lorraine Warren bir gün Perron ailesinden bir telefon aldıklarında hayatlarının en korkutucu görevine atıldıklarının farkında değildir. Yönetmen koltuğunda James Wan oyuncu kadrosunda ise Vera Farmiga, Patrick Wilson, Ron Livingston yer almaktadır.

https://www.youtube.com/watch?v=yu6REBU-1qw

3. Lanetli Ruh

Çocuklarının hayatı için endişelenen Alan evde araştırma yapmaları ve bu sıra dışı olayların gerçek yüzünü çözmeleri için bir grup parapsikolojisti evine çağırır. Yönetmenliğini Carles Torrens‘in yaptığı oyuncu kadrosunda ise Gia Mantegna, Kai Lennox, Rick Gonzalez performanslarını sergilediği film korkuyu sinema severler’in evlerine taşıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=cLXAx08eykc