Jason Bourne 2016 Film Fragmanı İzle

1

Yönetmenliğini Paul Greengrass’ın yaptığı Jason Bourn’un ismini taşıdığı 5. filmi Jason Bourne 2016 film fragmanı yayınlandı. Hemen Jason Bourne 2016 film fragmanı izle’yin.

Jason bourne serisinin 5. filmi ile karşımıza çıkan aksiyon dolu filmde yine hafıza kaybı yaşayan süper casus karakterini oynuyor. Jason Bourne 2016 fragmanı izle’rkende göreceğiniz şeylerden biride Jason Bourne’un aradan geçen yıllarda vücudunu geliştirdiği ve kendie iyi baktığı görülüyor. Zaten Jason Bourne’ü takip edenler Jason Bourne’ün kendine nasıl iyi baktığını biliyordur. Tam bir milliyetçi amerikalı diyebiliriz Jason Bourne için. Jason Bourne 2016 film fragmanı izle‘diğinizde yine bu adama hayran kalacaksınız harika bir oyuncu.

Jason Bourne 5. 2016 film’inin fragman’ını izle

ABD ulusal futbol ligi final maçında yayınlanan fragman hayranlarını heyecanlandırdı. Casus ve aksiyon filmi ile karşımıza çıkan Jason Bourne filmi 29 temmuzda amerikada vizyona girecek. Türkiyede ise henüz ne zaman vizyona gireceği belli değil. Türkiye gösterim tarihi belli olduğunda rooteto.com‘da yayınlayacağız. Şimdi ise Jason Bourne 2016 film fragmanını hemen izleyin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Boyka Yenilmez 4 Film Fragmanı İzle