WarRock karakterler ve bilgiler

0

War Rock oynuyorsanız veya oynamayı düşünüyorsanız karakterler hakkında hakkında bilgi edinmelisiniz. Şimdi ben hepsini sizler için yazıcam bakın bakalım karakterlerden hangisi en iyisi hangisi size uygun olanı…

apolllooon’a en uygun olanı medic 🙂

fredyet0 yani benim için en iyisi “Oyundaki en etkin savaş gücü” Piyade 🙂

Engineer – Mühendis

1 by you.

Engineer, Teknoloji ustasıdır. Araçlara onarım desteğinin yanında araç mürettebatın devam edebilmesi için onlara eşlik eder. P90 G36-C Gibi silahları taşıyabilir. Tüm araç onarım ekipmanınıda kullanabilir.

Standart ekipmanları;

Colt .45, MP5, İngiliz anahtarı

Heavy Trooper – Ağır Donanım Askeri

2 by you.

Ağır donanımlı asker’in görevi, Düşmanın her türlü kuvvetinin zırhını delmektir. Bir kaç tane aşırı derece Anti-Piyade silahlarını kullanabilir. Heavy Trooper’in yeteneği sayesinde Anti-Tank mayınları, Minigun ve roket atar silahları ateşlenebilir.

Standart ekipmanları;

Colt .45, Bazuka, TMA-1A Kara mayını

Sniper – Keskin Nişancı

3 by you.

Nişancılar, Keşif ve nokta atışı yapar. Sadece oynamaya yönelirler ve uzak, kamufle olmuş konumlardan savaşırlar. Techizatları PSG-1, SSG ve Arctic Warfare magnum dürbünlü silahlardan oluşur.

Standart ekipmanları;

Colt .45, M24, K400 El bombası

Assault – Piyade

4 by you.

Assault’lar ani saldırılar için kullanılır. Düşman erlerini indirerek, takımının düşmanı aşmasını sağlarlar. Oyundaki en etkin savaş gücüdür. Bu askerler genellikle, AK47, Av tüfekleri ve diğer orta ağır makinalı silahları kullanırlar.

Standart ekipmanları;

Colt .45, K2, K400 El bombası

Medic – Sıhhiye

5 by you.

Medic’ler haritalarda alan alan dolaşır ve yaralı askerlere sağlık verir. Hafif makineli silahlar taşırlar. Genellikle uzi ve MP5 taşırlar. Can veren sıhhiye Kit’i, daha verilmi iyileştirme için yükseltilebilir.

Standart ekipmanları;

Colt .45, MP5, SıhhiyeKiti