WarRock karakterler ve bilgiler 0

War Rock oynuyorsanız veya oynamayı düşünüyorsanız karakterler hakkında hakkında bilgi edinmelisiniz. Şimdi ben hepsini sizler için yazıcam bakın bakalım karakterlerden hangisi en iyisi hangisi size uygun olanı…

apolllooon’a en uygun olanı medic 🙂

fredyet0 yani benim için en iyisi “Oyundaki en etkin savaş gücü” Piyade 🙂

Engineer – Mühendis

1 by you.

Engineer, Teknoloji ustasıdır. Araçlara onarım desteğinin yanında araç mürettebatın devam edebilmesi için onlara eşlik eder. P90 G36-C Gibi silahları taşıyabilir. Tüm araç onarım ekipmanınıda kullanabilir.

Standart ekipmanları;

Colt .45, MP5, İngiliz anahtarı

Heavy Trooper – Ağır Donanım Askeri

2 by you.

Ağır donanımlı asker’in görevi, Düşmanın her türlü kuvvetinin zırhını delmektir. Bir kaç tane aşırı derece Anti-Piyade silahlarını kullanabilir. Heavy Trooper’in yeteneği sayesinde Anti-Tank mayınları, Minigun ve roket atar silahları ateşlenebilir.

Standart ekipmanları;

Colt .45, Bazuka, TMA-1A Kara mayını

Sniper – Keskin Nişancı

3 by you.

Nişancılar, Keşif ve nokta atışı yapar. Sadece oynamaya yönelirler ve uzak, kamufle olmuş konumlardan savaşırlar. Techizatları PSG-1, SSG ve Arctic Warfare magnum dürbünlü silahlardan oluşur.

Standart ekipmanları;

Colt .45, M24, K400 El bombası

Assault – Piyade

4 by you.

Assault’lar ani saldırılar için kullanılır. Düşman erlerini indirerek, takımının düşmanı aşmasını sağlarlar. Oyundaki en etkin savaş gücüdür. Bu askerler genellikle, AK47, Av tüfekleri ve diğer orta ağır makinalı silahları kullanırlar.

Standart ekipmanları;

Colt .45, K2, K400 El bombası

Medic – Sıhhiye

5 by you.

Medic’ler haritalarda alan alan dolaşır ve yaralı askerlere sağlık verir. Hafif makineli silahlar taşırlar. Genellikle uzi ve MP5 taşırlar. Can veren sıhhiye Kit’i, daha verilmi iyileştirme için yükseltilebilir.

Standart ekipmanları;

Colt .45, MP5, SıhhiyeKiti

Warrock Savaş alanları 0

http://imgcash4.imageshack.us/img64/5232/bluestorm.jpg

Harita Adı: Blue Storm
Oyuncu Kapasitesi:  16
Oynanabilir Oyun Modları:  CQC, FFA
Hikayesi:  Blue Storm Operasyonu kod adlı görevde NIU askerleri küçük bir Derbaran bölüğünün görev aldığı Santorilli liman kasabasına saldırı düzenlerler. Santorilli kasabası bir Derbaran halkı tarafından ‘kutsal bölge’ olarak kabul edilir. NIU güçlerinin buna rağmen kasabaya saldırmaları içinde bulundukları askeri dez-avantajın açık sonucudur.

Warrock Rusty Nails

http://imgcash6.imageshack.us/img198/8827/fieldmanualrustynail.jpg

Harita Adı: Rusty Nails
Oyuncu Kapasitesi:  16
Oynanabilir Oyun Modları: CQC, FFA
Hikayesi:  Sonu gelmeyen sivil savaş her iki tarafın da ekonomisini mahvetmiştir. Her iki taraf avantajı kendi taraflarına geçirebilmek için düşmanın erzak depolarını hedeflemektedirler. ‘Rusty Nails’ kod adlı bölge civardaki büyük erzak depolarından biri olarak büyük önem taşımaktadır.

Warrock Red Clover

http://imgcash3.imageshack.us/img97/2074/fieldmanualredclover.jpg

Harita Adı: Red Clover
Oyuncu Kapasitesi:  16
Oynanabilir Oyun Modları: CQC, FFA
Hikayesi:  Derberan komutanları çaresizce N.I.U’ya karşı olan savaşta avantaj kazanmaya çalışıyorlardı. Savaş risk alınmadan kazanılmayacak ve özel bir ekip N.I.U.’nun çöldeki bir kasabasında korunan gizli belgeleri ele geçirmeye çalışacak.

Warrock Cold Cave

http://imgcash6.imageshack.us/img171/4242/fieldmanualcoldcave.jpg

Harita Adı: Cold Cave
Oyuncu Kapasitesi:  16
Oynanabilir Oyun Modları: CQC, FFA
Hikayesi: N.I.U erzakların dağıtımı için Derbaran’ın parçalanmış ve harap olmuş metro kanallarını kullanıyordu. Derbaran ordusu N.I.U erzaklarının bu kanallar içerisinde nerede saklanmış olduğuna dair bilgi aldı ve saldırı güçlerini hücuma gönderdi.

Warrock Bloc

http://imgcash5.imageshack.us/img4/2061/blocimgaj.jpg

Harita Adı: Bloc
Oyuncu Kapasitesi: 16
Oynanabilir Oyun Modları:  CQC, FFA
Hikayesi:  Bloc kod adı ile anılan küçük bir kasaba alanı Derbaran ve NIU güçleri arasında çok büyük bir çatışmaya yer oldu. Keskin nişan pozisyonlarında bekleyen NIU güçlerine karşı Derbaran piyadeleri hızlı davranıp Bloc u geri almaya çalışmaktadırlar.

Warrock Marien

http://imgcash4.imageshack.us/img535/3518/marienimgaj.jpg

Harita Adı: Marien
Oyuncu Kapasitesi: 16
Oynanabilir Oyun Modları:  CQC, FFA
Hikayesi:  NIU ya ait olan bir takım çok önemli malzemeler şimdiye kadar Marien şehrinde saklanıyordu. Ancak uzun zaman geçmeden, bölgede görev yapan bir polis Derbaran ordusuna haber verdi ve Derbaran ordusu tarafından gönderilen küçük bir güç NIU nun saklı olan malzemelerini ele geçirmek için çatışmaya girişti.

Warrock Cadoro

http://imgcash4.imageshack.us/img64/8544/cadoroimgaj.jpg

Harita Adı: Cadoro
Oyuncu Kapasitesi: 16
Oynanabilir Oyun Modları: CQC, FFA
Hikayesi:  NIU casuslarının çoğalması ile birlikte Derbaran ordusu değişik noktalarda kontrol istasyonları kurdu ve şüpheli gözüken kişiler için aramalara başladı. Bu bölgelerden biri olan Cadoro, gizli NIU malzemeleri ve silahları için depo olarak kullanıldığı sanılıyor.

Warrock Velruf

http://imgcash6.imageshack.us/img535/3886/velrufimgaj.jpg

Harita Adı: Velruf
Oyuncu Kapasitesi: 16
Oynanabilir Oyun Modları: CQC, FFA
Hikayesi:  NIU savaşın ön hatlarına uzaklığından dolayı güvenli olacağını düşündükleri Velruf bölgesine ön hatlardaki savaşın koordine edilmesine yardımcı olmak için yeni bir operasyon merkezi kurdu. Bu operasyon merkezini denetlemeye gelen üst düzey NIU personeli, üsse düzenlenen süpriz Derbaran saldırısı sonucu risk altına girdi!

Patlatılan araba bombaları, üssün ön kapılarını tamamen etkisiz hale getirdi. Bu karmaşa sırasında içeri sızan küçük bir takım NIU nun yeni operasyon merkezini yok etmeye çalışıyor.

Warrock Xauen

http://imgcash5.imageshack.us/img43/4828/xauenimgaj.jpg

Harita Adı:  Xauen
Oyuncu Kapasitesi:  16
Oynanabilir Oyun Modları:  CQC, FFA
Hikayesi:  İsyancı güçleri, iki adet ordu için çalışan bilim adamını kaçırdılar ve War Rock projesi hakkında çok gizli bilgiler edindiler. Bilgiyi edinen NIU askerlerini temizlemek ve bilim adamlarını geri almak için yola çıkan Derbaran ordusu NIU güçlerini Xauen isimli terkedilmiş bir inşaat sahasında köşeye kıstırdı.

Warrock Khyber

http://imgcash2.imageshack.us/img163/1657/khyberimgaj.jpg

Harita Adı: Khyber
Oyuncu Kapasitesi: 16
Oynanabilir Oyun Modları: CQC, FFA
Hikayesi:  Derbaran savaş bölgesi içinde olan Khyber Oteli, bölgede halen açık olan nadir iş yerlerinden biri. NIU güçleri Khyber otelinin lüks odalarından birinde gizlilik altında silah tacirleri ile anlaşmalara başladılar. Ancak durumun farkında olan Derbaran güçleri tüm oteli yerle bir edip hem NIU güçlerini hem de silah tacirlerini durdurmaya kararlılar.

Warrock Karaqum

http://imgcash6.imageshack.us/img205/8228/karaqumimgaj.jpg

Harita Adı: Karaqum
Oyuncu Kapasitesi:  16
Oynanabilir Oyun Modları: CQC, FFA, UO
Hikayesi:  Karaqum da bulunan rafineri savaş başladığından beri stratejik konumundan dolayı önem kazandı. Bu rafinerideki artan aktiviteden süphelenen NIU güçleri Karaqum rafinerisine War Rock projesi hakkında daha fazla bilgi edinebilme ümidiyle gece saldırısı düzenledi.

Warrock Khali

http://imgcash3.imageshack.us/img403/8048/khaliimgaj.jpg

Harita Adı: Khali
Oyuncu Kapasitesi:  16
Oynanabilir Oyun Modları: CQC, FFA
Hikayesi:  Khali stadyumunda yer almakta olan askeri teknoloji sergisine süpriz saldırı düzenleyen NIU güçleri sergideki bir takım yeni teknolojileri ele geçirmeyi amaçlıyor. Derbaran güçleri patlayıcılar kullanarak Derbaran teknolojisinin NIU eline geçmesini engellemeyi amaçlar.

Warrock Beringia

http://imgcash3.imageshack.us/img697/7350/beringiaimgaj.jpg

Harita Adı: Beringia
Oyuncu Kapasitesi:  16
Oynanabilir Oyun Modları:  CQC, FFA
Hikayesi:  NIU güçleri, Beringia kod adlı bölgede askeri malzemeleri sivil tankerlerden kendi tankerlerine aktarma operasyonu düzenlemektedirler. Derbaran askerleri bu gizli bölgenin varlığından haberdar olurlar ve seçkin bir paraşütlü asker bölüğünü tankerleri sabote edip bölgedeki NIU malzeme trafiğini sona erdirmek isterler.

Warrock Havana

http://imgcash4.imageshack.us/img218/1341/havanaimgaj.jpg

Harita Adı: Havana
Oyuncu Kapasitesi:  32
Oynanabilir Oyun Modları:  UO, BG
Hikayesi:  Derbaranın hava saldırıları NIU güçlerini Havana şehrinden uzaklaştırmaya yetmedi. Bunun sonucu olarak NIU güçleri terkedilmiş ve yıkılmış binaların aralarında saklanarak yaklaşan Derbaran yer saldırısını pusuya düşürmeyi planlarlar. Çok yakında Havana şehrinin merkezindeki saat kulesi etrafında büyük bir çatışma patlak verir.

Warrock Montana

http://imgcash3.imageshack.us/img535/7799/montanaimgaj.jpg

Harita Adı: Montana
Oyuncu Kapasitesi:  32
Oynanabilir Oyun Modları:  UO
Hikayesi:  NIU güçlerinin farklı Derbaran pozisyonlarına yaptığı saldırılar ile başa çıkabilmek için Derberan ordusu güçlerini dağıtmak zorunda kaldı. Bu durum Montana enerji istasyonunu korumasız bıraktı. Bu durumdan yararlanan NIU güçleri bu enerji istasyonuna saldırı düzenledi. Derbaran ordusu korumaya geldiğinde saldırı çoktan başlamıştı.

Warrock Harbor IDA

http://imgcash4.imageshack.us/img168/5910/harboridaimgaj.jpg

Harita Adı: Harbor IDA
Oyuncu Kapasitesi:  16
Oynanabilir Oyun Modları: UO
Hikayesi:  Derbaran cumhuriyetinin en büyük limanlarından biri olan IDA, Derbaran için vazgeçilmez bir malzeme deposu ve ticaret noktası haline gelmiştir. NIU güçlerinin yaklaştığını haber alan Derbaran güçleri acele ile vagonları boşaltmaya çalışıp malzemeleri limandan uzaklaştırmaya çalışır. Bu karmaşa NIU askerlerinin bölgeye sızmasını kolaylaştırdı.

Warrock Harbor Elia

http://imgcash2.imageshack.us/img253/8338/harboreliaimgaj.jpg

Harita Adı: Harbor Elia
Oyuncu Kapasitesi: 32
Oynanabilir Oyun Modları: UO
Hikayesi:  Karmalinin yardımcılarından ikisini kaçırdıktan sonra bu iki tutsağı sorgulamak amacı ile savaş alanından mümkün olduğu kadar uzak, güvenli bir bölgeye taşımak için, Derbaran güçleri Elia limanına varırlar. NIU güçlerinin kurtarma operasyonu düzenliceğini tahmin eden Derbaran kuvvetleri limani koruma altına alırlar.

Warrock Emblem

http://imgcash4.imageshack.us/img708/9717/emblemimgaj.jpg

Harita Adı: Emblem
Oyuncu Kapasitesi: 32
Oynanabilir Oyun Modları:  Urban Ops, Battle Group
Hikayesi: Eskiden eğitim kampı olarak kullanılan Emblem dağları operasyon merkezi, şimdi savaş alanından uzakta araştırmalarına devam etmek isteyen Derbaran bilim adamlarını ağırlamaktadır. Emblem dağlarında böyle bir araştırma merkezinin olduğunu öğrenen NIU güçleri yavaş yavaş bölgeye yaklaşmaktadırlar.

Warrock Cantimura

http://imgcash2.imageshack.us/img684/9771/cantimuraimgaj.jpg

Harita Adı: Cantimura
Oyuncu Kapasitesi:  16
Oynanabilir Oyun Modları: UO, BG
Hikayesi:  Cantumira limana olan yakınlığından dolayı ve ticari yollara ulaşımı kolay bir bölge olduğundan dolayı Derbaran tarafından malzeme ve silah taşımak için kullanılan bir bölgedir. NIU ticari yolları ele geçirebilmek için yollar üzerinde pusu kurup Derbaran malzemelerini ele geçirmeyi amaçlamaktadırlar.

Warrock Ravello

http://imgcash3.imageshack.us/img38/3093/ravelloimgaj.jpg

Harita Adı: Ravello
Oyuncu Kapasitesi:  16
Oynanabilir Oyun Modları: UO
Hikayesi:  Küçük Ravello kasabası NIU ve Derbaran arasında devam eden savaştan diğer kasabalar kadar etkilenmemiş, sakin bir kasabadır. Kasaba halkı bunun Ravello’nun ünlü kilisesinden kaynaklandığı inancı içindedir. Askerlerin dindar bir kasabaya saldırmayacaklarına inanırlar. Bilmedikleri ise kilisenin uzun zamandır NIU tarafından kullanılan gizli tünelleri barındırdığı ve Major Selik bu duruma son vermek için Derbaran ordusu ile birlikte kasabaya yaklaşmakta olduğudur.

Warrock Ravello 2nd Street

http://imgcash3.imageshack.us/img64/4953/ravello2ndimgaj.jpg
Harita Adı: Ravello 2nd Street
Oyuncu Kapasitesi:  16
Oynanabilir Oyun Modları:  UO
Hikayesi:  War Rock hakkında bilgisi olan iki sivili kaçırdıktan sonra Derbaran askerleri, peşlerinde olan NIU güçlerinden kurtulabilmek için Ravello nun dar 2. sokağından yararlanmak isterler.

Warrock Alberon

http://imgcash2.imageshack.us/img204/3816/alberonimgaj.jpg

Harita Adı: Alberon
Oyuncu Kapasitesi: 32
Oynanabilir Oyun Modları: UO, CNQ
Hikayesi:  Alberon gölü NIU içi kritik stratejik öneme sahip bir bölge. Kumsala yakın tarihi binaların içinde sakladıkları malzemeler ve silahlar savaşa destek için kritik önem taşımakta. Derbaran ordusunun yaklaştığını duyan NIU güçleri kumsalı korumak için hazırlanmaya başladılar.

Warrock Zakhar

http://imgcash2.imageshack.us/img525/7791/zakharimgaj.jpg

Harita Adı: Zakhar
Oyuncu Kapasitesi:  32
Oynanabilir Oyun Modları: UO, BG, CNQ
Hikayesi:  Derbaran denetleme noktalarına yakalanmamak için NIU silah ve malzemelerini parçalar halinde hareket ettirmektedirler. Derbaran ordusunun çabalarına rağmen Zakhar bölgesi bir çok küçük, gizli NIU silah üretim fabrikasını barıdırmaktadır.

Warrock Nerbil

http://imgcash5.imageshack.us/img16/5738/nerbilimgaj.jpg

Harita Adı: Nerbil
Oyuncu Kapasitesi: 16
Oynanabilir Oyun Modları: UO, CNQ
Hikayesi:  Ağır kar yağışından yararlanıp Nerbil tren istasyonunun köprüsünün altında terkedilmiş kasaları kullanarak tren istasyonuna sızan NIU güçlerinin görevi bölgedeki Derbaran güçlerini yok edip, tren istasyonunu malzeme taşımak için tekrar kullanıma açmak.

Warrock Odyssey

http://imgcash3.imageshack.us/img148/5601/odysseyimgaj.jpg

Harita Adı: Odyssey
Oyuncu Kapasitesi: 16
Oynanabilir Oyun Modları: UO,BG,CNQ
Hikayesi:  Alberon üzerinde gerçekleşen bir hava savaşı sonucunda ağır hasar alan iki Blackhawk helikopteri savaş alanından ayrılıp üsse geri dönerken, haritada gözükmeyen ve bilinmeyen bir adaya acil iniş yapmak zorunda kaldılar. Ancak yanlız değillerdi. Adaya önceden gelmis ve adayı yasal olmayan maddeleri iç bölgelere taşımak için kullanan NIU askerleri önceden adada bulunmaktadır. Bu iki gurup adadan kurtulana kadar, kendilerini eylendirmek amaçlı bir cok değişik oyun düzenlediler. Askerler adadan kurtarıldıktan sonra, Odyssey kod adlı adada resmi etkinlik ve yarışmaların yapılması kararı alındı.

Warrock Vitious

http://imgcash2.imageshack.us/img204/5171/vitiousimgaj.jpg

Harita Adı:  Vitious
Oyuncu Kapasitesi: 16
Oynanabilir Oyun Modları:  UO, CNQ
Hikayesi:  Bir zamanlar Derbaran’ın gururu olan Vitious şehri sivil savaş süresince yerlebir edildi. Şehirden arta kalan binalarda saklanan ve bu bölgeyi üs olarak kullanan NIU askerleri savaşın ön hatlarına destek vermek için kullandıkları bir çok malzemeyi yıkık dökük binalarda barındırmaktadırlar. Bu durumdan haberdar olan Derbaran ordusu bu bölgedeki NIU güçlerine son vermek için harekete geçerler.

Warrock Ohara

http://imgcash3.imageshack.us/img9/7703/oharaimgaj.jpg

Harita Adı:  Ohara
Oyuncu Kapasitesi:  32
Oynanabilir Oyun Modları:  BG
Hikayesi:  Ohara çölü dağlar arasında kalmış, çok geniş bir alan. Derbaran savaş başında bu bölgeyi erkenden kontrol altına alarak, NIU güçlerinin civardaki kasabalara ilerlemelerini durdurmaya çalışıyor.

Warrock Conturas

http://imgcash3.imageshack.us/img193/8653/conturasimgaj.jpg

Harita Adı: Conturas
Oyuncu Kapasitesi:  32
Oynanabilir Oyun Modları:  BG
Hikayesi:  Conturas bölgesi bir çok nehrin aktığı yerel halk için çok büyük önem taşıyan verimli bir bölge. Bu bölgenin stratejik önemi Derbaran tarafından farkedildikten sonra bölgeye bir kaç tane operasyon merkezi kuruldu. Artık yerel halk F-15 ve Rafale saldırı uçaklarının jet motorlar sesleri eşliğinde hayatlarına devam ediyorlar.

Warrock Engrene

http://imgcash3.imageshack.us/img24/988/engreneimgaj.jpg

Harita Adı: Engrene
Oyuncu Kapasitesi: 32
Oynanabilir Oyun Modları: BG
Hikayesi:  Büyük bir stratejik öneme sahip olmasına rağmen Engrene havaalanları bir çok yeni A-10 pilotunun eğitim alanı olarak önemli bir bölgedir. Ayrıca bu bölgede bir çok yer araçları içeren depolar mevcuttur. Son zamanlarda ortaya çıkan dedikoduya göre bu depolarda War Rock projesi ile ilgili gizli bilgiler saklanmaktadır.

Warrock Pargona

http://imgcash4.imageshack.us/img198/7113/pargonaimgaj.jpg

Harita Adı: Pargona
Oyuncu Kapasitesi: 32
Oynanabilir Oyun Modları: BG
Hikayesi:  Pargona adaları, stratejik konumundan dolayı Derbaran ve NIU savaşında çok büyük bir rol oynuyor. Bu adaların Derbaran kıyısına olan yakınlığı her iki tarafın bu adanın kontrolü için savaşmalarına neden oldu. Her iki grubunda adada büyük bir miktarda güçleri mevcut. Pargona savaşı kolay olmayacak!

Warrock Thamugadi

http://imgcash4.imageshack.us/img198/4083/thamugadi.jpg

Harita Adı: Thamugadi
Oyuncu Kapasitesi:  32
Oynanabilir Oyun Modları: BG
Hikayesi:  Thamugadi bölgesindeki NIU üssü, Kuzey Derbaran çölünün sınırında, terkedilmiş Synek isimli bir kasabada yer alır. NIU nun bölgedeki dağları ve eski köy harabelerini avantajlarına kullanarak uzun zamandır Derbaran saldırılarından korundular. Sivil savaş ilk bu bölgede başladı ve eğer Derbaran güçleri bölgeyi üstün sayıları ile ele geçirmeyi başarabilirlerse yine burada sona erecek.

Warrock Crater

http://imgcash2.imageshack.us/img13/6559/cratern.jpg

Harita Adı: Crater
Oyuncu Kapasitesi: 32
Oynanabilir Oyun Modları: BG
Hikayesi:  Burası herşeyin başlangıc yeri. Derbaran bilim adamları tarafından ‘War Rock’ adlandırılan meteor parçası buraya düştü ve düştüğü yerde devasa bir krater bıraktı. NIU güçleri, Derbaran ordusuna karşı War Rock’ın kontrolünü ellerine geçirip araştırma yapabilmek için devamlı savaşmaktadırlar. Şu anda Derbaran kontrolünde olan bülgede, Derbaran güçleri War Rock ile ilgili tüm bilgilerin kendi ellerinde bulunması için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Warrock Pargona East

http://imgcash2.imageshack.us/img64/2194/pargonaeastimgaj.jpg

Harita Adı: Pargona East
Oyuncu Kapasitesi: 32
Oynanabilir Oyun Modları: BG
Hikayesi: Pargona adasına göre stratejik önemi daha az olan Doğu Pargona adası, NIU tarafından Pargona adası savaşına yardım gödermek için kullanılıyor.

Warrock Cloud Forest

http://imgcash4.imageshack.us/img709/6029/cloudforestimg.jpg

Harita Adı: Cloud Forest
Oyuncu Kapasitesi: 32
Oynanabilir Oyun Modları: BG
Hikayesi: Dogu Derbaran’ın derin ormanları içerisinde Derbaran ordusuna hizmet veren bilim adamları, War Rock’ın üzerinde çok gizli araştırmalar düzenlemektedirler. N.I.U, Derbaran ordusuna ait yüksek rütbeli bir kumandanı sorguladıktan sonra bu gizli araştırma merkezinin yerini öğrenmiştir ve ‘Cloud Forest’ kod adlı bölgeye operasyon düzenlerler.

Kaynak: Savaş Alanları

Warrock 3 Hediye birden! Spectre, Exp, SP… 0

Warrock’da bugun aldığım bu hediye beni çok mutlu etti 🙂

20% Exp. Boost (PX) M4 Spectre SP 5% UP

Yukarıdaki 3’ünü hediye olarak 1 aylığına verdi. Tabi ben bunları alana kadar canım çıktı resmi sitesinde bunun hakkında yazı yazılmış ancak aradım bulamadım WarrockTR sitesinden  buldum anca bende sizlere nasıl alıcağınız konusunda bilgi vermek istedim.

Warrock promosyon hediyeyi alma!

Gamersfirst‘e giriş yapın Ana sayfada en üstte sağda “REDEEM CODE” kısmına tıklayın. Karşınıza çıkan sayfada “CODE”ye tıklayın. Resimdeki gibi CODE kısmına tıklayın.

http://imgcash2.imageshack.us/img696/6939/95464098.jpg

STEP1: Bu kısımdan kullanıcınızı seçin ve alttaki kod alanına şunu yapıştırın.

Alttaki koddur siteye yapıştırın;

GamersFirstFPS

http://img231.imageshack.us/img231/2103/233e.jpg

Bekleyin ve tümü hesabınıza aktarılıcak 🙂 Olay bu kadar mükemmel bir şey bu oyunun kullanım aktiviteside bu şekilde artıcaktır. Silahları tanıtmak içinde ekstra bi ayrıcalık bence…

Most Popular Topics

Editor Picks