Brothers in Arms 3 Mobil FPS Oyunu Geliyor

0

Brothers in Arms 3 Gameloft’un sevilen oyunu yakında yeni özellikleri ile oyun dünyasına katılacak. Oyuncuların severek oynadığı Brothers in Arms seri olarak beğenilen bir oyun. Büyük değişimlere uğramış olan oyun yakında oyun severler’in beğenisine sunulacak. Mobil cihazlarda büyük bir başarı yakalamış olan FPS oyunu oyucuların karşısına yakın zaman’da çıkacağı belirtiliyor.

2. Dünya Savaşı‘nda geçecek olan senaryo’da oyuncular değişik oyun yapısıyla karşılaşacaklar. Brothers in Arms 3’de birincil şahıs modu artık değişiyor. Yeni modda TPS third person shooter yapısı kullanılacağı söylendi.

Brothers in Arms 3‘de çoklu oyuncu modu ve isterseniz tekli oyuncu modunu da kullanabilirsiniz. Oyunu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Özel görevler oyun severler’i bekliyor. Başarılı görevlerden sonra ödüller kazanabilirsiniz. Brothers in Arms 3 oyunculara bolca görev olanağı sunuyor. Eğlenceli bir yapım oyun severler’in beğenisine sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Grand Theft Auto V Yeni TV Reklamı

Oyunda toplamda 18 adet 2 Dünya Savaşı’na özgü silah yer alacak. Bunun yanında ek deneysel silahlar da oyuna çeşitlilik kazandıracak. Özel aksiyon kameralarıyla desteklenen oynanış,  üst düzey grafik kalitesi ve bolca aksiyon ve heyecan oyun severler’in karşısında.

Tekli Oyun Modunda Farklı Görevler

Assault: Free movement aksiyon görevi.

Siege: Semi-statik misyonlar; oyuncunun sahayı defans etmesi gerekiyor.

Sniper: Statik misyon; oyuncu sadece pusu görevini yönetebilecek.

Stealth: Free movement misyonları; oyuncu sadece düşmanları uyarıyor olabilecek.

Kardeşlerle Çoklu Oyuncu Modu

Toplamda 12  kardeş bulunmakta her kardeşin farklı yeteneği mevcut kardeşler 4 adet statü yükseltebilecekler stratejik olarak hangi kardeşi geliştirmek istediğinize karar verebileceksiniz.