Ücretsiz Türkçe WordPress Kişisel Blog Teması 0

Merhaba arkadaşlar, Uzun bir sürenin ardından tekrar merhaba. Dün gördüğüm ve çok beğendiğim bir kişisel blog temasını sizlerle paylaşmak istiyorum.

Kendinize kişisel blog açıp güncel yazı girmek istiyorsanız gerçekten çok iyi hazırlanmış bir tema. Eğer kişisel bir sitem olmasaydı kesinlikle kurardım dediğim bir tema.

Sizde inelediğinizde bana hak vericeksiniz 🙂

https://4.bp.blogspot.com/-JoirDGkq3lo/VWdJGmiBkxI/AAAAAAAAb20/3fbvaZkCkrY/s1600/kisisel-blog-temasi-colorlib.jpg

Bu arada yeni wordpress temalar kategorimizi incelemeyi unutmayın.

Tema bir çok dili destekliyor. Diller arasında Türkçe’de var.

Tema Demo / Tema İndir / Dökümantasyon

En iyi İSO Yazdırma Programları 3

Yeni aldığınız bir USB flash sürücü ile içine sadece müzik, video ve fotoğraf atmak yerine İSO kalıplarınıda yazdırabilirsiniz.

İSO dosyası yazdırmak için peki nelere ihtiyaç duyulur?

İSO dosyasını bir USB flash sürücüsüne yazdırmak için İSO yazdırma programlarını kullanabilirsiniz. İSO kalıpları genelde işletim sistemlerinin kalıpları olduğu için en az 4 veya 8 GB’lık USB flash bellek yada DVD’niz olması gerekiyor. Bilgisayarınıza sıfırdan Windows 10 yüklemek istiyorsanız 8GB yeterli olacaktır. USB sürücünüze yeni bir işletim sistemi yükleyerek taşınabilir bir format USB diski oluşturabilir daha sonrada taşınabilir flash belleğin içine programlarınızıda atabilirsiniz.

Orjinal Windows 10 İSO Dosyası İndir

Orjianl Winddows 10 PRO ve Windwos 10 Home dosyalarını https://rooteto.com/programs/windows-10-iso-indir linkine tıklayarak hem orjinal İSO’ları indirebilirsiniz. İndirdiğiniz Windwos 10 İSO dosyasını USB süsrücünüze yazdırdıktan sonra kurabilmek için Videolu Anlatım yazımıza bakabilirsiniz.

İSO Dosyası Yazdırma Programları

İSO dosyalarını yazdırabilmek için en iyi programlar hangileri olduğuna yakından bakalım. Sizler için en iyi 10 İSO dosyası yazdırma programını paylaşıyoruz. İlk defa İSO programı yükleyenler veya daha önce kullanıpda daha farklı özelliklere sahip İSO yazdırma prgoramlarını arayanlar için bu programları deneyebilirler.

Rufus

Sizler için önerebileceğim en iyi ve en hızlı İSO programı olan Rufus en iyi tercihdir. İSO kalıplarını ön yüklenebilir hale getiren Rufus İSO yazdırma programları arasında en hızlısıdır. Rufus ile Windows 10 İSO‘sunu seçtikten sonra Start butonuna tıklayarak hemen format diski oluşturabilirsiniz.

Rufus İndir

Windows 7 USB / DVD Download Tool

Microsoft’un orjinal yazılımı olan İSO yazdırma programı diğer programlar gibi CD, DVD ve USB flash diske ön yüklenebilir İSO dosyaları yazdırabilirsiniz. Sadece İSO dosyasını seçerek Next butonuna tıklayın ve CD/DVD yada USB seçeneğine tıklayın ve yazdırın.

Windows 7 USB / DVD Download Tool İndir

Ultra İSO

Ultra İSO programı hepimizin bildiği bir programdır. Siz hiçbirşey yapmadan ön yüklenebilir bir format diski oluşturmak için gereken tüm donanıma sahip bir programdır. İSO yazdırmak için kullanabileceğiniz en iyi programlardan biridir.

UltraİSO İndir

XBOOT – Multiboot ISO USB Creator

Xboot programı ise birden fazla ön yüklenebilir İSO yazdırma programlarıdır. Tamamen ücretsiz olan Xboot programı ile istediğiniz işletim sistemlerini USB flash sürücünüze kolaylıkla yazdırabilirsiniz. PC açılışında USB sürücüsünü seçerek yüklü işletim sistemlerinden birini seçiğ istediğinizi yükleyebilirsiniz.

Xboot İndir

RMPrep USB

RMPrep USB programı bir çok özelliği içinde barındıran ücretsiz bir programdır. Diski istediğiniz gibi boot etme imkanı ve diğer sistemler için uyumlu özellikleride bulunuyor. RMPrep USB programı freedos, syslinux, ms-dos gibi boot seçenekleri ve daha fazlasını sunuyor.

RMPrep USB İndir

WintoFlash

İSO dosyalarını USB bellekler üzerine ön yüklemeli olarak aktarabileceğiniz kullanışlı bir programdır. Windows XP’ye kadar destek sunan ve ücretsiz bir program olan WintoFlash ile ön yüklenebilir dosyalar oluşturabilirsiniz.

WintoFlash İndir

WinSetupFromUSB

Taşınabilir belleğinizde kurulu işletim sistemleri oluşturabileceğiniz bir programdır. Eski sistemlere ve UEFI desteğine sahip WinsetupfromUSB programı orjinal fonksiyonları ile istediğiniz gibi önyüklenebilir bir disk oluşturabilirsiniz.

WinSetupFromUSB İndir

YUMI

Elinizdeki windows, linux veya diğer antivirüs araçları gibi İSO’ları kolaylıkla YUMI ile flash belleğe yazdırabilirsiniz. Daha sonra PC’nizde bir sorunla karşılaşırsanız hemen İSO kurulu işletim sistemi ile PC’nize format atabilirsiniz.

YUMI İndir

WinToBootic

Kullanışlı ve hızlı bir program olan WinToBootic ile sertifikalı sürücüler dahil tüm İSO kalıplarını ön yüklemeli hale getirebilirsiniz.

WinToBootic İndir

Passcape İSO Burner

Passcape İSO Burner ücretsiz olması ve Windows 7 / 8 / 10, Linux ve ön yükleme araçlarını kolaylıkla yazdırabilirsiniz.

Passcape İSO Burner İndir

Wİndows 10 için Yenilenen Firefox’u İndirin 1

Microsoft‘un yenilenen Windows 10 işletim sistemi Mozilla’yı harekete geçirdi ve Firefox internet tarayıcısını yeniledi.

Mozilla‘nın bir süredir Windows 10 ile gömülü olarak gelen Edge tarayıcısına karşı şikayetleri bulunuyordu. Mozilla Firefox tarayıcısını Windows 10 arayüzüne uyumlu yaparak Edge’ye karşı bir tavır aldı. Firefox 40. sürümü ile birlikte Firefox’da adres çubuğu, yazı fontları ve Dokunmatik ekranlı tablet pc’ler içinde daha fazla uyumlu hale getirildi.

Firefox İndir

Most Popular Topics

Editor Picks