Mart 2015’de Vizyona Girecek Filmler

0

Sinema severler ile Mart ayında buluşacak olan filmlerin fragmanları sizlerle. Yakında vizyona girecek olan filmleri yakından tanıma fırsatımız oluyor. Sindirella, Mandıra Filozofu 2 İstanbul, Fokus, Foosball, Annie izleyici ile yakın zamanda buluşacak iyi seyirler.

1. Sindirella

Annesinin ölümünün ardından babası başka bir kadınla evlenen Ella, iyi niyetle üvey annesine ve onun iki kızına elinden geldiğince yardım etmektedir. Ancak tüccar babasının beklenmedik ve erken ölümü, onu hizmetçiliğe ve hiç istemediği bir hayata sürükler. Amerika yapımı olan film Aile , Dram , Fantastik , Romantik türüyle karşımıza çıkıyor. Oyuncu kadrosunda Lily James , Helena Bonham Carter , Cate Blanchett , Hayley Atwell , Richard Madden yönetmenliğinde ise Kenneth Branagh ve Mark Romanek yer alıyor. 13 Mart 2015’de sinema severler ile buluşacak.

2. Mandıra Filozofu 2 İstanbul

Mandıra Filozofu bu kez de İstanbulluların kafasını karıştırmaya geliyor. Bodrum’un Çökertme köyünde, bir lokma bir hırka yaşayan Mustafali, İstanbul üzerinden modern dünya ile hesaplaşıyor. Türk yapımı komedi filmi olan Mandıra Filozofu izleyicinin karşısına 13 Mart 2015’de çıkması bekleniyor. Yönetmenlik ve oyunculuğunda Müfit Can Saçıntı’yı görüyoruz.

3 Fokus

Dram , Komedi , Romantik , Suç türüyle karşımıza çıkacak olan amerikan yapımı filmin yönetmen koltuğunda Glenn Ficarra ve John Requa oyuncu kadrosunda ise ünlü isimler Will Smith , Rodrigo Santoro , Stephanie Honore , Margot Robbie , B.D. Wong’u görüyoruz. Sinema severler’in karşısına 13 Mart 2015’de çıkacak olan film tecrübeli bir dolandırıcının yaşamını anlatıyor.

4. Foosball

Zamanını langırt oynayarak geçiren Amadeo, bir gün futbolda çok başarılı olan Ace ile maç yapar. Ace maçı kaybedince bunu hırs haline getirir. Aradan seneler geçer ve Ace kasabasına ünlü bir futbolcu olarak geri döner. Arjantin , İspanya ortak yapımı olan 3 Boyutlu , Çizgi film türünde karşımıza çıkıyor. Yönetmenliğinde Juan José Campanella seslendirmesinde ise Pablo Rago , Diego Ramos , Juan José Campanella , Axel Kuschevatzky , David Masajnik yer alıyor. 20 Mart 2015’de izleyici ile buluşacak.

5. Annie

Annie (Quvenzhané Wallis) New York’un sert sokaklarında hayatta kalabilmeyi başaracak kadar güçlü, sert bir koruyucu anneyle birlikte yaşayan iyimser ve mutlu bir kızdır.

Amerikan yapımı Aile , Dram , Komedi türüyle 20 Mart 2015’de sinema severler’in karşısına çıkacak olan filmin yönetmen koltuğunda Will Gluck oyuncu kadrosunda ise ünlü isimler Cameron Diaz, Quvenzhané Wallis , Jamie Foxx , Rose Byrne , Bobby Cannavale yer alıyor.