130 GB Boyutunda Call of Duty Modern Warfare Remastered Geliyor 0

FPS oyunu olan Cull of duty modern warfare remastered 130 GB’lık boyutu ile geliyor.

Bu sene çıkacak Call of duty Infinite warfare’ın, Legacy pro edition, Legacy edition ve Digital deluxe edition sürümlerini alan kullanıcılara Modern warfare remastered oyunu hediye edilecek. Bu sene çıkacak olan oyun PS4 platformunda 130 GB’lık bir alana ihtiyaç duyacak. Sanırım tüm bu oyunların toplamı 130 GB olacak. Ancak gerçek boyutları Playstation 4 ve Xbox one konsollarında göreceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: PC’ye Gelecek 400 PlayStation 3 Oyun Listesi

Yayınlanan alttaki kapakta ise sadece Call of duty Infinite warfare oyun 90 GB olacak.

Sniper Elite 4 Oynanış Videosu Yayınlandı 0

En iyi keskin nişancı oyunlarından biri olan Sniper Elite 4. oyunu ile geliyor. Sniper Elite 4 yine harika grafikleri, animasyonları ve oynayış tarzı ile karşımızda.

FPS oyunları yerine gizlenme ve keskin nişancı tüfekleri ile vurmayı sevenler için bu oyun en iyi çözüm olacaktır. Daha öncede oynadığım ve çok beğendiğim bir oyundur. Oyunun en büyük özelliği ise animasyonlarıdır. Birisini vurduğunuzda düşmanın neresinden vurursanız vurun animasyonları ile gösteriyor.

Kalbinden, ciğerinden, kafasından veya münasip yerlerinden vurduğunuzda vuruş anını yavaşlatarak size gösteriyor. Gerçi oyunu oynayanlar bilir bu oyunu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Mafia 3 Oynanış Videosu Yayınlandı

 

Sniper Elite 4 Çıkış Tarihi

Oyunun çıkış tarihi ise 14 Şubat 2017 sevgililer gününde PC, Playstation 4, Xbox One platformlarına çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: PC’ye Gelecek 400 PlayStation 3 Oyun Listesi

Most Popular Topics

Editor Picks