Mercedes Şekil Değiştirebilen Otomobili Concept IAA 0

Frankfurt otomobil fuarında yeni şekil değiştirebilen Concept IAA arabasını tanıtan Mercedes farklı tasarımıyla karşınızda.

Mercedes Concept IAA’nın önündeki büyük ızgaralar ve mercedes amblemi harika görünüyor. Dünyanın en iyi aerodinamik yapısına sahip Concept IAA ön ve arka farlarında led lambaları bulunuyor. Arabada kullanılan 279 beygirlik benzin ve hibrit elektrik motoru saatte 250 km hıza ulaşabiliyor. Aşağıdaki videoda Mercedes Concept IAA’nın aerodinamik yapısı dahil tüm detaylarını görebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=135&v=9ExPLhdRCbk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Efsane Ford Mustang 2018 HD Resimleri 0

Amerikan otomotiv üreticisi Ford’un efsane modeli olan Mustang’in 2018 modeli ortaya çıktı. 5 litrelik 455 beygirlik V8 motora sahip 2018 mustang ile ilgili bunlar dışında pek bir bilgide paylaşılmadı.

Yeni Mustang 2018’in iç tasarımında 12 inçlik Dügital bir gösterge panelide bulunuyor. Yeni nesil Mustang şanzımanda 10 ileri otomatik şanzıman bulunacak. Ayrıca yeni ledli farlar, ön kaput, bagaj, rüzgarlık, egzoz çıkışları da biraz değişmiş. Önceki versiyonlarına göre daha agresif bir görünüme sahip arabanın HD Resimlerine bakalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: BMW 760i xDrive V12 Motoru ile Gövde Gösterisi Yapıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Dünyanın En Pahalı Arabası Ferrari 250 GTO Resimleri

Sadece 10 Adet Üretilecek Ferrari J50 HD Resimleri 0

İtalyan devi Ferrari 50. yılında Japonya’ya özel yeni süper otomobili üreteceğini duyurdu. Sadece 10 tane üretilecek olan Ferrari J50 HD resimleri ile karşınızda.

Ferrari J50 temel olarak 488’i baz alarak geliştirildi. Tokyo ulusal sanat merkezinde tanıtılan Ferrari J50 sadece japonya da satışa sunulacak. Üretilecek olan bu 10 Ferrari her müşterisine göre özel olarak yapılacak. Sadece resimlerine bakabileceğimiz Ferrari’nin Japonya’da satışa çıkacak J50 süper otomobilinin HD resimlerine bakalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Dünyanın En Pahalı Arabası Ferrari 250 GTO Resimleri

Most Popular Topics

Editor Picks