MixRadio ile Zevkinize Göre Müzik Çalın

1

MixRadio zevkinize göre müzik çalan mobil bir uygulamadır. Windows phone, Android ve İOS için indirebileceğiniz uygulama ile sevdiğiniz yerli ve yabancı sanatçıların müziklerini dinleyebilirsiniz.

MixRadio indir‘erek sevdiğiniz ve seçtiğiniz müzik tarzlarına göre size karışık olarak müzikleri çıkartıyor. Sevdiğiniz Yerli ve Yabancı sanatçılarada göre müzikleri karışık çalabilen uygulama ile çevrim dışı müziklerde çalabilirsiniz. En çok dinlenen şarkıları ve en çok takip edilen listeleride takip ederek 35 milyondan fazla müziğe MizRadio ile ulaşabilirsiniz. Tamamen ücretsiz MixRadio ile eski ve favori müziklerinizi liste oluşturarakta istediğiniz yerde çevrim dışı dinleyebilirsiniz. Aslında MixRadio’yu kendi radyonuz varmış gibi müzikleri istediğiniz yerde çalabilirsiniz.

MixRadio İOS için İphone ve İpad gibi akıllı cihazlarına indirebileceğiniz uygulamayı Android cihazlar için Google Play’den Windows Phone cihazlar için Windows mağazasından indirerek sevdiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz.