Moofio: Evcil Hayvanlar için Sosyal Ağ Uyglaması 0

Sosyal ağların popüler olduğu günümüzde sadece insanlara özel değil evcil hayvanlara özel de sosyal ağ uygulaması bulunuyor.

Moofio bilkent üniversitesi mezunu 3 girişimci tarafından yapılan İOS uygulaması ile karşımıza çıkıyor. Evimizde baktığımız ve beslediğimiz hayvanlarımız için yapılan moofio ile evcil hayvanımıza özel bir profil oluşturarak fotoğraflarını, paylaşabiliriz. Paylaştığımız fotoğraflar üzerinde de değişiklikler yaparak fotoğrafları daha eğlenceli hale getirebiliriz.

İLGİNZİ ÇEKEBİLİR: En iyi iPhone Uygulamaları


Ücretsiz olarak kullanıma sunulan moofio şimdilik sponsorlu içeriklerden ve sponsorlu etiketler üzerinden gelir elde ediyor. Ancak moofio uygulamasına E-ticaret entegrasyonu yaparak uygulama üzerinden satış yaparak gelir elde ederek gelirlerini arttımak istiyorlar. Şimdilik İOS uygulaması olarak karşımıza çıksada Android ve Windows Phone uygulamalarınıda yakında göreceğiz.

Moofio İOS İndir 

Disable HTML5 Autoplay Eklentisi ile Web Sitelerinin Sesini Kesin 0

Chrome, oprea ve firefox web tarayıcınızda birden fazla sekme açtığınızda arka planda sesler gelebilir. Bunlar yeni açılan sekmede bir videonun sesi olabilir yada facebook’ta dolaştığınızda videolarınız otomatik çalışyor ve ses çıkıyorsa bu sesleri Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentisi ile durdurabilirsiniz.

Bazı siteleri yeni sekmede açtığınızda sesler ve videolar otomatik olarak açılabilir. Bu durum sizi rahatsız ediyorsa altta verdiğimiz Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentilerini indirerek bu sorunu giderebilirsiniz. Yakında firefox içinde eklenti yayınlanacak.

Disable HTML5 Autoplay Eklenti İndir

Chrome

Opera

Android Telefonlar için USB Windows Sürücüleri İndir 0

Merhaba arkadaşlar sizlere bugün tüm akıllı telefonlar için USB windows sürücülerini paylaşacağız. Android telefonunuzla usb hata ayıklama ve modifikasyon yapmak istiyorsanız windows sürücülerinizi yüklemeniz gerekmektedir.

Telefonunuzu windows bilgisayarınıza bağladığnızda windows update otomatik olarak indirip kuruyor ancak indirme ve kurulum bitene kadar biraz zaman geçiyor. USB sürücüleri kendiniz indirip, yüklemek ve sürücüleri internette aramak istemeyip tek tıkla indirmek isteyenler için indirme bağlantılarını altta paylaşıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Resmi USB Driver İndirme Bağlantıları

Resmi bağlantılarda belli aşamaları geçtikten sonra indirme yapabiliyorsunuz. Bazılarını direkt olarakta indirebilirsiniz.

Direkt İndirme Bağlantıları

Direkt indirme bağlantıları ise bağlantı linkine tıkladığınızda USB sürücüyü indirebilirsiniz.

Most Popular Topics

Editor Picks