Nisan 2015’te Vizyona Girecek Filmler

0

Sinema severler’in karşısına Nisan ayında özel filmler geliyor. Aksiyon, gerilim, komedi, suç türü Hızlı ve öfkeli, Figüran, Fransız kadınları gibi izleyiciyi etkileyebilecek filmler yakında vizyonda.

1. Hızlı ve Öfkeli 7

3 Nisan 2015‘de çıkacak olan sinema severler’in beğeniyle izlediği film aksiyon , gerilim , suç türüyle yeniden karşımıza çıkıyor. Yönetmen koltuğunda James Wan oyuncu kadrosunda ise ünlü isimler Jason Statham , Vin Diesel , Paul Walker , Michelle Rodriguez , Dwayne Johnson yer alıyor. Seri olarak izleyiciyi etkilemiş bir yapım olarak sabırsızlıkla bekleniyor.

2. Figüran

Yönetmen koltuğunda Tolga Çetin oyuncu kadrosunda Serenay Aktaş , İrfan Kangı , Mehtap Bayri , Ümit Yesin , Yıldırım Öcek yer alıyor. Komedi türüyle karşımıza çıkacak olan film 03 Nisan 2015’de çıkması bekleniyor.

https://www.youtube.com/watch?v=IzV6mDR-suo

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Şubat 2015’de Vizyona Girecek Filmler

3. Get Hard

Amerikan yapımı film komedi türüyle karşımıza çıkıyor. Yönetmen koltuğunda Etan Cohen oyuncu kadrosunda ise Will Ferrell , Kevin Hart , T.I. , Alison Brie, Eli Jane yer alıyor. 3 Nisan 2015’de sinema severler’in karşısına çıkması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Mart 2015’de Vizyona Girecek Filmler

4. Fransız Kadınları

Yönetmen koltuğunda Audrey Dana oyuncu kadrosunda ise Vanessa Paradis , Laetitia Casta , Alice Taglioni , Isabelle Adjani , Sylvie Testud yer alıyor. Komedi türüyle 03 Nisan 2015’de izleyicinin karşısına çıkması bekleniyor.

 5. Piramitin Laneti

Amerikan yapımı filmin yönetmen koltuğunda Gregory Levasseur oyuncu kadrosunda ise Ashley Hinshaw , James Buckley , Denis O’Hare , Daniel Amerman , Joseph Beddelem yer alıyor. 10 Nisan 2015‘de korku türüyle sinema severler’in karşısına çıkması beleniyor.