OnCamera Uygulaması ile Asla Yalnız Değilsin

0

Gelişen Teknoloji artık güvenliğimizi cebimize kadar taşıyor. OnCamera uygulaması sizi zor durumlardan kurtaracak bir uygulamadır.

Gece vakti veya sessiz, sakin yerlerde birisi size zarar vermek isteyebilir. Bu gibi durumlarda 155 polisi arayabilirsiniz. Ancak fazla şansınız ve zamanınız yokken OnCamera uygulamasını açarak yardım isteyebilirsiniz. OnCamera uygulamasını açtığınızda o anki konumunuzu acil yardım servislerine bildiriyor. Uygulamayı açtığınızda sizinve size saldıran kişinin görüntüsünü OnCamera çalışanlarına aktarıyor. OnCamera çalışanları ise sizin yerinize polis’e, ambulans’a haber veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Android için En iyi Navigasyon Uygulaması

Güvenliğinizi arttıracak olan OnCamera uygulaması özellikle kadınların işini kolaylaştıracaktır. Zira konumunuzu ve suçlunun görüntüsünü OnCamera çalışanlarına aktararak suçluyu engelleyebilirsiniz. Ancak Türkiyede bu uygulama kullanılırmı, geçerli olurmu bilmem zira Türkiyede erkekler polisi bile dinlemiyor kamerayı açıp gösterseniz neye yarayacak bilmem. Neyse bu sorunlara fazla girmek istemiyorum biz uygulamadan haberdar olalım yeter kullanmak sizin bileceğiniz bir şeydir. Yinede deneyip faydalarını görebilirsiniz.

Uygulama şuan İOS cihazlarda çalışmaktadır. Android uygulamasıda vardı ancak şuan mağazada bulunmuyor.

OnCamera iPhone, İOS İndir