WordPress sitenize online oyun ekleyin 0

WordPress kullanıcıları için yeni ve güzel bir eklenti daha. Web Sitenizde Online oyun oynatmak için oyun sitelerine girip frame kodu almanıza artık gerek yok. Otomatik olarak oyunları ekleyin, yan menüye oyunları listeleyin. Oyun sitesi bile açabilirsiniz. Ancak içerik sitesine’de oyun olarak açarsınız ekstradan kullanırsınız 🙂

Oyun internetin en populer konularından biridir  o yüzden açmanızda fayda olabilir.

http://s.wordpress.org/extend/plugins/online-games/screenshot-1.jpg?r=467448

Online Games Collection

29 Binden fazla oyun bulunuyor. Buda oyun oynamak isteyen birisi için oldukça fazla seçenek.

Eklentiyi indir: Online Games Collection

Eklenti demosu: Demo

Eklentiyi kurduktan sonra yapmanız gereken şey bir yazı veya sayfa oluşturup içine alttaki kodu girmeniz yeterli olucaktır.

[online–games]

 

http://s.wordpress.org/extend/plugins/online-games/screenshot-2.jpg?r=467448

1024 Çekirdekli İşlemci Epiphany V Karşınızda 0

Bilgisayarlarda ve Akıllı telefonlarda 8-16 çekirdekli işlemciler gördüğümüz bu günlerde karşımıza 1024 çekirdekli bir işlemci çıktı.

Epiphany V isimli bu işlemci tam 1024 çekirdeği bulunuyor. Windows işletim sistemini ve Oyun için uyumlu olmadığı açıklandı. Linux sistemleri ve açık kaynak kodlu sistemler için geliştirildi. Ayrıca 1024 çekirdekli işlemci Robotlarda ve otonom araçlarda kullanılmak üzere geliştirildi. Bu işlemci fiyatı ve özellikleri hakkında bir bilgi bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Dünyanın En Hızlı SSD’si Samsung 960 SSD Özellikleri

Carmageddon Oyunu Artık Ücretsiz 0

Ölüm yarışı olarakta bilinen Carmageddon oyunu artık İOS ve Android platformları için ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu.

2000’li yıllarda popüler olan oyunda arabalara çarparak patlatıyor ve yarışı tamamlanan bir oyundur. Arabalar haricinde insanları ve hayvanları bile parçalandığı oyunda aşırı derecede kanlı bölümler oluyordu. Bu nedenle birçok ülkede yasaklanan oyun Türkiye’de ise oynanabiliyor.

Oyunu daha önce hiç oynamayanlar aşağıdaki oynanış videosunu izleyebilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: GTA 5’in En Gerçekçi Modu: GTA 5 Redux

Carmageddon İndir

Not: Carmageddon oyunu çocuklara göre bir oyun değildir. Yetişkinlerin oynayabileceği bir oyundur. Çocuğunuz veya kardeşinize bu oyunu oynatmayın.

Andoid

İOS

Most Popular Topics

Editor Picks