Özgürlük Dansı : Jimmy’s Hall Fragman İzle 0

Filmde dram ve tarihin konu alındığı İrlandalı sosyalist Aktivist James Gralton (Barry Ward) Amerika’da 10 yıllık bir sürgün hayatından sonra ülkesine dönüp kendi yaşamını kurmak ister. James’in çevresi annesi ve arkadaşları gelişiyle beraber çok mutlu olurlar.Yaşadığı şehirdeki uzun süredir kapalı olan lokal açılmış durumdadır.

İnsanlar lokale gelip dans edip şarkı söyleyip spor yapmaktadırlar. Bu durumdan hoşnut olmayan insanlar vardır ve james’e tavır almaya başlarlar. Yönetmen koltuğunda Ken Loach oyuncu kadrosunda ise Andrew Scott , Jim Norton , Francis Magee , Barry Ward , Simone Kirby’i görüyoruz. Film sinema severler’in karşısına 12 Aralık 2014‘de çıkması bekeniyor.

Özgürlük Dansı(Jimmy’s Hall) İngiltere , İrlanda , Fransa dram ve tarih konusunun işlendiği film sinema severler’in karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Dünyanın Düşünebilen ilk Robot Filmi Chappie Fragmanı İzle

Volvo S90 Çarpışma Testi ile Euro NCAP’den Tam Not Aldı 0

İsveçli otomobil üreticisi Volvo yeni sedan’nı S90 ile Euro NCAP testinden tam not aldı. Yapılan tüm testlerden başarıyla geçen Volvo S90 yine adından söz ettirmeyi başardı.

Euro NCAP artık çarpışma testleri  değil yaya ve yolcu güvenliğini de ön plana çıkartmaktadır. Çarpışma esnasında araçta bulunan yolcuların güvenliği ve kazayı en az hasarla atlatmaları yolcu güvenliği açısından çok önemlidir. Ayrıca araba kullanırken aniden karşınıza bir yaya’nın veya hayvanların çıkması karşısında arabanın ne kadar sürede durduğu da çok önemlidir. Volvo tüm bunları göz önüne alarak S90’ı geliştirdi ve Euro NCAP testine soktu. Testlerde sınıfındaki diğer markalardan daha iyi olan Volvo S90 fiyatı ise 290 bin TL’den başlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı Yayınlandı

Güvenlik denilince akla gelen ilk araba olan Volvo S90’nın çarpışma testi video sunu izleyelim. Bu arada çarpışmalardan en yüksek skorları da aldığını unutmayalım.

Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı Yayınlandı 0

Aksiyon ve araba tutkunları için merakla beklenen Hızlı öfkeli 8 fragmanı nihayetinde yayınlandı. Hemen Hızlı ve Öfkeli 8 fragmanı izle.

Yönetmenliğini F. Gary Gray’in üstlendiği filme Charlize Theron ve Helen Mirren ünlü oyuncuları da katılmış. Filmde Dom ve Letty balayı yaparken karşılarına güzel bir kadın çıkıyor ve Dom’u suça itiyor. Bu sırada emekli olmaya karar veren biran ve Mia’da kendilerini suçun ortasında buluyor.

Her film çıkmadan önce daha ne yapılabilir ki diye düşündüğümüz film yine harika olmuş. Son denizaltı sahnesi ise yine heyecan dolu bir olacağını gösteriyor. Gerçi Hızlı öfkeli deyince her dakikası aksiyon bir film demek. 14 Nisan 2017 tarihinde vizyona girecek olan filmin fragmanını izleyelim.

Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı İzle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Youtube 2016’da En Çok İzlenen Videoları Paylaştı

Most Popular Topics

Editor Picks