Paint.NET Gelişmiş Ücretsiz Fotoğraf Düzenleme Programı 0

Paint.net yazılımı resim ve özel fotoğraflarınızı basit ve kolay bir şekilde düzenlemenize yarayan ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Paint.net güvenebileceğiniz bir programdır. Microsoft desteği ile üniversite öğrencileri tarafından her gün geliştirilen yazılımdır. Paint.net resim düzenleme programı genellikle sadece pahalı ya da karmaşık profesyonel yazılımlar olan Photoshop, Corel Paint Shop Pro, Microsoft Photo Editor, ve GIMP gibi yazılımların üstün özellikleri olmasada basit işlemlerinizi görecektir. Birçok özel efektler bulunan paint.net görüntüleri mükemmelleştirmek için idealdir. Fotoğraflarınızda bulanıklık, keskinleştirme, kırmızı göz giderme, bozulma, ve kabartma gibi bozuklukları paint.net ile giderebilirsiniz. Ayrıca çok kolay bir bakış açısı ile fotoğraflarınızı rahatça dödürebilir rahatça zoom yapabilirsiniz. Ayarlarda fotoğraflarınızı kolayca parlaklık, kontrast, renk, doygunluk, siyah ve beyaz, sepya veya tonlarla farklılaştırabilirsiniz.

Paint.net’ yazılımıda menüler arasında kolayca geiş yaparak tüm özelliklerine, efektlerine ve ayarlarına ulaşarak daha rahat fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz.

Bir çok resim açarak browser’lardaki gibi sekme oluşturarak rahatça ve hızlı bir şekilde çalışabilirsiniz. Birden fazla layer‘da oluşturabilirsiniz.

Paint.net zengin renk seçeneği ile bir çok rengi bulabilirsiniz. Renk değerlerini girerekte renginizi belirleyebilirsiniz.

Windows sidebar çubuğuna gelerek Paint.net simgesi üzerinde çalışmalarınızın önizlemelerini görebilir ve rahatça geçiş yapabilirsiniz.

Paint.net programının türkçe dil seçeneği malesef olmadığı için ingilizce idare etmek zorundasınız. Paint.net yazılımı geliştirildikçe türkçe dil seçeneği eklenecektir. Zaten biraz ingilizce biliyorsanız zorlanmazsınız.

Paint.NET Gelişmiş Ücretsiz Fotoğraf Düzenleme Programı

Paint.NET İndir - Ücretsiz Resim Düzenleme Programı - Tamindir

Android Telefonlar için USB Windows Sürücüleri İndir 0

Merhaba arkadaşlar sizlere bugün tüm akıllı telefonlar için USB windows sürücülerini paylaşacağız. Android telefonunuzla usb hata ayıklama ve modifikasyon yapmak istiyorsanız windows sürücülerinizi yüklemeniz gerekmektedir.

Telefonunuzu windows bilgisayarınıza bağladığnızda windows update otomatik olarak indirip kuruyor ancak indirme ve kurulum bitene kadar biraz zaman geçiyor. USB sürücüleri kendiniz indirip, yüklemek ve sürücüleri internette aramak istemeyip tek tıkla indirmek isteyenler için indirme bağlantılarını altta paylaşıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Resmi USB Driver İndirme Bağlantıları

Resmi bağlantılarda belli aşamaları geçtikten sonra indirme yapabiliyorsunuz. Bazılarını direkt olarakta indirebilirsiniz.

Direkt İndirme Bağlantıları

Direkt indirme bağlantıları ise bağlantı linkine tıkladığınızda USB sürücüyü indirebilirsiniz.

Pocket Nedir? Nasıl Kullanılır? 0

Bu yazımızda sizlere Pocket nedir?, Nasıl kullanılır? ve kimlerin işine daha çok yarayacağını yazacağım. Poket’in ingilizce kelime olarak Cep anlamına gelmektedir.

Pocket Nedir?

Pocket’in kısaca tanımını yapmak gerekirse internette beğendiğimiz makaleleri kaydetmemize ve daha sonra çevrim dışı bile okumamıza yardımcı oluyor. Pocket sistemi Android, İOS uygulamaları ve web tarayıcılarında eklentiler ile birlikte çalışıyor. İnternette gezinirken bir yazı beğendiniz ve kaydetmek istiyorsunuz. Beğendiğiniz yazıları Pocket hesabınıza göndererek daha sonra okumanıza yardımcı oluyor. Kaydettiğiniz makaleleri internetiniz olmasa bile çevrim dışı olarak okumanıza olanak sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Pocket Nasıl Kullanılır?

Pocket uygulamasını kullanmak için ilk önce altta verdiği bağlantılardan akıllı telefonunuza uygulamayı ve web tarayıcınıza Pocket eklentisini kurmanıza gerekmektedir. Bu işlemleri yaptıktan sonra isterseniz üye olup devam edebilir isterseniz de Google hesabınızla giriş yaparak devam edebilirsiniz. Web tarayıcınıza yükleyip giriş yaptıktan sonra tarayıcınızın sağ üst tarafına Pocket iconu gelecektir. Bundan sonraki işle daha kolay artık İnternette beğendiğiniz bir sayfaya girin ve sağ üstteki pocket ikonuna tıklayın. Artık o makale veya sayfayı istediğiniz yerde telefonunuzda dahi olmak üzere çevrim dışı olarak görüntüleyebilirsiniz. Android ve İOS telefonunuzla da beğendiğiniz makaleleri kaydederek Pocket hesabınızla istediğiniz yerde okuyabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yeşil Dedektör Uygulaması ile “Dumansız Hava Sahası”nı İhlal Edenleri Şikayet Edin

Pocket İndir

Android

İOS-iPhone

Chrome

Opera

Most Popular Topics

Editor Picks