Paint.NET Gelişmiş Ücretsiz Fotoğraf Düzenleme Programı

0

Paint.net yazılımı resim ve özel fotoğraflarınızı basit ve kolay bir şekilde düzenlemenize yarayan ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Paint.net güvenebileceğiniz bir programdır. Microsoft desteği ile üniversite öğrencileri tarafından her gün geliştirilen yazılımdır. Paint.net resim düzenleme programı genellikle sadece pahalı ya da karmaşık profesyonel yazılımlar olan Photoshop, Corel Paint Shop Pro, Microsoft Photo Editor, ve GIMP gibi yazılımların üstün özellikleri olmasada basit işlemlerinizi görecektir. Birçok özel efektler bulunan paint.net görüntüleri mükemmelleştirmek için idealdir. Fotoğraflarınızda bulanıklık, keskinleştirme, kırmızı göz giderme, bozulma, ve kabartma gibi bozuklukları paint.net ile giderebilirsiniz. Ayrıca çok kolay bir bakış açısı ile fotoğraflarınızı rahatça dödürebilir rahatça zoom yapabilirsiniz. Ayarlarda fotoğraflarınızı kolayca parlaklık, kontrast, renk, doygunluk, siyah ve beyaz, sepya veya tonlarla farklılaştırabilirsiniz.

Paint.net’ yazılımıda menüler arasında kolayca geiş yaparak tüm özelliklerine, efektlerine ve ayarlarına ulaşarak daha rahat fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz.

Bir çok resim açarak browser’lardaki gibi sekme oluşturarak rahatça ve hızlı bir şekilde çalışabilirsiniz. Birden fazla layer‘da oluşturabilirsiniz.

Paint.net zengin renk seçeneği ile bir çok rengi bulabilirsiniz. Renk değerlerini girerekte renginizi belirleyebilirsiniz.

Windows sidebar çubuğuna gelerek Paint.net simgesi üzerinde çalışmalarınızın önizlemelerini görebilir ve rahatça geçiş yapabilirsiniz.

Paint.net programının türkçe dil seçeneği malesef olmadığı için ingilizce idare etmek zorundasınız. Paint.net yazılımı geliştirildikçe türkçe dil seçeneği eklenecektir. Zaten biraz ingilizce biliyorsanız zorlanmazsınız.

Paint.NET Gelişmiş Ücretsiz Fotoğraf Düzenleme Programı

Paint.NET İndir - Ücretsiz Resim Düzenleme Programı - Tamindir