Periscope Canlı Yayın Uygulaması İndir 0

Twitter tarafından 100 milyon dolara satılan canlı yayın uygulaması Periscope her geçen gün popüleritesini arttırıyor. Şuan için sadece İOS cihazlar için kullanıma sunulan Periscope uygulaması ile istediğiniz yerden tüm dünyaya canlı yayın yapabilirsiniz. (Yakında Android’ede gelecek.)

Canlı yayın uygulaması Periscope aynı zamanda yaptığınız canlı yayınları kaydetmenizede imkan sağlıyor. Twitter ile giriş yaptığınızda Periscope uygulaması ile özel yayınlar yaparak arkadaşlarınızla yada seçtiğiniz kişilerle yayın yapabilirsiniz. Kullanışlı arayüzü ve hızlı yapısı ile yarıyolda bırakmayacak Periscope uygulamasına aynı anda canlı olarak yorum ve mesaj atılabilecek. Periscope uygulamasını İOS için buradan indirerek hemen akıllı telefonunuzda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Windows 10 Creators Update ISO İndir 0

Microsoft windows 10’a yeni özellikler getiren Creators Update indirilmeye sunuldu.

Yeni yayınlanan güncelleme ile birlikte hata düzeltmeleri, güvenlik güncellemeleri ve sanal gerçeklik özellikleri gibi bir çok özelliği getiriyor. 11 nisan’da tam sürümü yayınlanacak Windows 10 creators update‘in şuan için geliştirici sürümü yayınlandı. Yayınlanan ISO’lar microsoft’un sitesinde ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz yeni güncelleme ISO’ları aşağıdadır. Ayrıca güncelleme ile alakalı yayınlanan vidoyu’da aşağıda izleyebilirsiniz.

Windows 10 yapı 15063 (RTM) 64-bit ISO (3.9 GB;) İndir

Windows 10 yapı 15063 (RTM) 32-bit ISO (2.9 GB) İndir

Windows 10 Creators Update ISO Video

Disable HTML5 Autoplay Eklentisi ile Web Sitelerinin Sesini Kesin 0

Chrome, oprea ve firefox web tarayıcınızda birden fazla sekme açtığınızda arka planda sesler gelebilir. Bunlar yeni açılan sekmede bir videonun sesi olabilir yada facebook’ta dolaştığınızda videolarınız otomatik çalışyor ve ses çıkıyorsa bu sesleri Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentisi ile durdurabilirsiniz.

Bazı siteleri yeni sekmede açtığınızda sesler ve videolar otomatik olarak açılabilir. Bu durum sizi rahatsız ediyorsa altta verdiğimiz Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentilerini indirerek bu sorunu giderebilirsiniz. Yakında firefox içinde eklenti yayınlanacak.

Disable HTML5 Autoplay Eklenti İndir

Chrome

Opera

Most Popular Topics

Editor Picks