WordPress menü eklentisi için video geldi. 0

Çoğu WordPress kullanıcısı menülerini istediği gibi ayarlayamıyor veya kodları bilmediğinden eklentiye ihtiyaç duyuyor. Ama bazende yapılan eklentiler o kadar ayrıntılı oluyorki insan kodları bilse bile kullanası geliyor 🙂

Daha önceden açtığım bir WordPress menü eklentisi konusu vardı. Pixopoint adlı eklentiyi tanıtmıştım yalnız çoğu kişi bunu yapamadığını belirtti halbuki ben deneyip ondan sonra yazı yazmıştım. Sonradan vardır bir haklı yönleri deyip videosunu çekiyim dedim bence çok basit oldu ama eğer hala yapamıyorsanız bu videodan sonra rahatlıkla bu eklentiyi kullanabiliceksiniz.

http://www.webappers.com/img/2008/10/free-css-drop-down-menu.png

WordPress menü eklentisi video

Menü eklentisi konusu aşağıdadır. Eğer yapamazsanız buradaki video’yla tüm sorunlarınız giderilicektir…

WordPress menü eklentisi (mükemmel)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gIT9wY_og8k[/youtube]

Drone ile Uçan Hamak Yaptı 0

Küçük bir atölyesi bulunan girişimci kocaman bir drone yapıp altına da bir hamak bağladı. Bağladığı hamak’ın üstüne yapıp uçan adam yaptığı bu mucitlikle adından söz ettirmeye başladı.

4 tane büyük pervanesi ile uçabile drone’u uzaktan kumandası ile uçabiliyor. Bizde sizler için bu mucitliği yapan adamın videosunu paylaşalım dedik. Şimdi sözü fazla uzatmadan videoyu izleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Metal Yay Nasıl Yapılır? İzleyin

Android Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı İndir 0

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Android telefonunuzda silinen dosyalarınızı geri getiren programları paylaşıyorum.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonunuz var ve özel fotoğraflarınız, videolarınız, müzikleriniz yanlışlıkla silindiyse hepsini geri getirebilirsiniz. Paylaştığım fotoğraflar bunların haricinde Rehberinizde silinen kişileri, mesajlarınızı, yer imlerinizi, arama kayıtlarınızı ve mesajlaşma uygulamalarınızın yedeklerini geri getiriyor. (Whatsapp, Messenger gibi uygulamaların).

Android için silinen dosyaları geri getiren programlar ücretsiz olmasına rağmen karşınıza arada bir reklam çıkabiliyor. Ancak bunun sıkıntı yapacağını zannetmiyorum. Yanlışlık sildiğiniz veya çocuğunuzun sildiği dosyaları geri getirmek için alttaki programları deneyerek verileriniz nasıl kurtarılır hemen öğrenin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: İOS ve Android için En Popüler Selfie Uygulamaları

Titanium Backup

Titanium Backup mağazadaki en çok kullanılan ve tercih edilen uygulamalardan biridir. Öyleki hata veren, donma sorunları yaşatan uygulamalardan bile dosyalarınızı kurtarabiliyor. Bu program dosyalarınızı kurtardığı gibi bulut sistemi ile dosyalarınızı Google Drive ve Dropbox hesabınıza yedekleyebiliyor.

Titanium Backup İndir

CM Backup

Cheetah mobile şirketi bildiğiniz üzere yavaş akıllı telefonları hızlandırmak için çıktığı bu yolda şimdi bir çok uygulaması ile insanlara hizmet veriyor. Bunlardan biri de CM Backup uygulamasıdır. Silinen müzik, video, fotoğraf, takvim ve yer imleri gibi hemen hemen tüm silinen dosyaları geri getirebiliyor. 5 GB bulut hesabı vererek verilerinizi de yedekleyebiliyor.

CM Backup İndir

DiskDigger Photo Recovery

Adından anlaşılacağı gibi fotoğraflarınızı geri getiren program diskdigger telefonunuzun belleği haricinde hafıza kartınıdaki silinmiş fotoğraflarıda geri getiriyor. E-posta yolu ile Google drive ve Dropbox hesabınıza verilerinizi yedekleyebiliyor.

Disk Digger İndir

Super Backup

Bu uygulama rehberinizde silinenleri, mesajları, fotoğrafları, müzikleri, videoları, uygulama verilerini, yer imlerinizi kurtardığı gibi verilerinizi SD kartınıza veya Google drive ve Dropbox’a yedekliyor.

Super Backup İndir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Android Telefonu Güvenli Modda Açma

G Cloud Backup

Diğer programlara göre G cloud backup’ın ekstra bir özelliği bulunuyor. Kurtardığı dosyaları 1 GB ücretsiz alanına yedekleyebiliyor. Fotoğraflarınızı, mesajlarınızı, MMS, arama kayıtları, Whatsapp‘da silinen dosyalarınızı geri getiriyor.

G Cloud Backup İndir

Most Popular Topics

Editor Picks