Google harici sitelerde +1 kişiselleştirin ve arkadaşlarınızı görün! 0

Google’ın, +1’lerimi ve diğer profil bilgilerimi içerik kişiselleştirmede ve Google harici web sitelerindeki reklamlarda kullanmasına izin ver. Bu siteleri ziyaret ettiğimde, tanıdığım kişilerin +1 önerilerini görebilirsiniz. Ayarlar kısmına giriş konu devamındaki linkte…

Yani +1’lediklerinizi arkadaşlarınızda +1’lediyse görebiliceksiniz…

http://i1126.photobucket.com/albums/l618/rooteto/adsC4B1z.jpg?t=1313408265

Google+ Plus: Personalization +1

En iyi Müzik Dinleme Servisleri En iyi Müzik Dinleme Servisleri için yorumlar kapalı

İnternet üzerinden müzik dinleyebileceğiniz farklı servisler bulunuyor. Farklı servisler arasında en iyileri hangileri olduğuna yada bilmediğiniz servisler varsa hemen yakından bakabilirsiniz.

İnternetteki en iyi ve kaliteli içeriğe sahip bir kaç müzik dinleme servisleri ile istediğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. Spotfy, Googleplay müzik, Youtube müzik, Pandora, Amazon müzik ve Plug.dj gibi popüler siteleri ve daha fazla online müzik servisine yakından bakabilirsiniz. Online müzik servisleri ile en iyi müzikleri yüksek kalitede dinleyebildiğiniz gibi son çıkan müzikleride hemen dinleyebilirsiniz.

Google Play Music

Google play müzik android işletim sisteminde ön yüklü olarak geldiği için popüler bir müzik dinleme servisidir. 30 milyonda fazla müzik içeriği bulunan google play müzik servisinde müzikleri 320kbps kalitesinde dinleyebilirsiniz. Google müzik servisine buradan erişebilirsiniz ancak henüz ülkemizde kullanıma açılmadığı için yurt dışından veya VPN gibi çözümlerle Google Play müzik servisine ulaşabilirsiniz.

Spotify

Spotify online ve çevrimdışı müzik dinleme servisi ile en iyi içeriğe sahip olabilirsiniz. Müziklerinizi bilgisayarınıza veya akıllı cihazlarınıza indirerek offline olarak müzik dinlayebilirsiniz. Spotfy müzik dinleme servisine buradan kayıt olarak müziklerinizi dinleyebilirsiniz.

Pandora

İnternet müzik dinlemede İnternet Radyosunu tercih eden pandora tüm dünyadaki radyoları ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz. Radyoları yüksek kalitede dinleyebileceğiniz Pandora’ya buradan ulaşabilirsiniz. Yine ülkemize kapalı olan Pandora servisine Zenmate gibi programlarla ulaşabilirsiniz.

Amazon Prime Music

Dünyanın en büyük alışveriş sitelerinden Amazon’un hizmeti Prime music ile milyonlerca şarkıyı buradan edinebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Nostaljik Video Oyunlarının Nostaljik Müzikleri

Plug.dj

Plug.dj internet servisi ile istediğiniz müzikleri dinleyebildiğiniz gibi müziğinizi kimler dinliyor anında görebiliyorsunuz. Buradan kolayca üye olarak hemen müzikleri dinleyebilirsiniz.

Youtube Müzik

Youtube müzikle internetteki istediğiniz müzikleri kolayaca dinleyebilirsiniz. İstediğiniz platformdan giriş yaparak dinleyebileceğiniz youtube müzik servisi en iyi seçeneklerden biri olacaktır. Buradan youtube müziklerini dinleyebilirsiniz.

Grooveshark.io

Grooveshark internet sitesinden türkçe ve yabancı müzikleri istediğiniz gibi ücretsiz bir şekilde dinleyebilirsiniz. Buradan ulaşabileceğiniz Grooveshark sitesine üye olmadan hemen müziğinizi aratarak dinleyebilirsiniz.

Facebook Profil ve Kapak Fotoğrafı Ölçüleri 1

Sosyal paylaşım sitesi Facebook profil resiminize ve kapak fotoğrafınızı özel olarak düzenlemek istiyorsanız bunun için belirli ölçüleri biliyor olmanız gerekiyor. Facebook profilinze özel olarak koyabileceğiniz kapak fotoğrafı ölçüsü kaç piksel olduğunu hemen öğrenin.

Facebook profil ve kapak fotoğrafı için uygun çözünürlükte resimler ayarlamak için facebook genişlik ve yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekiyor. Facebook kapak fotoğrafı için genişlik olarak 851 piksel yükseklik için 350 piksel olması gerekiyor. Facebook kapak fotoğrafları haricinde profil fotoğrafınızında yükseklik ve genişlik için 160 x 160 piksellik fotoğraflara ihtiyacınız olacak. Facebook profil ve kapak fotoğraflarını ayarlamak için resim boyutlandırma programı‘nı kullanabilirsiniz.

Facebook Profil ve Kapak fotoğrafı genişlik ve yükseklik ölçüleri

Kapak fotoğrafı ölçüleri : 851 x 350

Profil fotoğrafı ölçüleri : 160 x 160

Most Popular Topics

Editor Picks