Bedava Masaüstü Uygulamalar ve Oyunlar – Pokki

0

Yeni bir program nerdeyse herşeyi masaüstünden yapabiliyorsunuz. Aslında biraz düşünürsenic Chrome’de bu işi yapıyor eklentiler, oyunlar, uygulamalar vs. Chrome varken kullanırmısınız bilmem ancak Mashable, TechCrunch gibi sitlerde tanıtımı yapılmış ve beğenilen bir program belki sizde beğenirsiniz. Chrome ile kıyasladım ancak indirip detaylı inceleme fırsatım olmadı. Ama genel anlamıyla sizde resimlerden gördüğünüz kadarıyla hoşlanmışsınızdır.

https://4.bp.blogspot.com/-32rZFBw5trg/UTD6_BAjnKI/AAAAAAAAQNw/pktRolH9ktk/s1600/gmail-masaustu.jpg

Masaüstü Gmail Programı

Aslında program’da beni en çok ilgilendiren kısımda burası Chromede bu kadar detaylı değil ve masaüstü olmasıda çok güzel. Gmail’i daha aktif olarak kullandığım için Gmail için geliştirilmiş herşey bana güzel geliyor belkide 🙂

Uygulama ücretsiz kurduktan sonra masaüstünde her gelen mail msn kullanan herkez bilir bilgisayarın sağ alt kısmında “mail geldi” ibaresini görüyorsunuz.

Gmaili kullanmanızı şundan dolayı önerebilirim: Gmail talk ile arkadaşlarınızla sohbet edebilir, Gelen mailleri filtreleyip etiketlere dağtabilir, birden fazla mail hesabında oturum açabilir, daha hızlı mail kullanımı vs. vs. Google benim için her zaman ideal oldu öylede olmaya devam ediyor. Bir SEO’cu olarak Google’yide seviyorum. Neyse muhabbet nasıl böyle gelişti çözemedimde şimdi geçelim diğer özelliklerine.

Pokki Özellikleri;

  • Çoğu sosyal profili açıp aktif kullanabilirsiniz.
  • Yüzlerce masaüstü bedava uygulamalar
  • Öne çıkan uygulamalar
  • Gerçek Zamanlı Bildirimler
  • Gmail masaüstü kullanım özelliği
  • Facebook Lite ile sosyal platforma geçiş yapma
  • Ücretsiz : Pokki indir

https://4.bp.blogspot.com/-oPwWWLLZ6qc/UTD-gh3D_iI/AAAAAAAAQN4/Z8oWkaLy-4c/s1600/pokki-gmail.jpg