SEO: WordPress “İlginizi Çekebilir içerikler” eklentisi

0

Merhaba arkadaşlar. Yeni bir eklenti ancak hem sitede güzel duruyor hemde mantıklı bir eklenti benzer içerikler mantığını her zaman tavsiye ederim ancak ilginizi çekebilecek diğer içerikler bölümüde çok kullanılan bir eklentidir. WordPress‘te böyle bir eklentiye belki ben rastlamadım ama bugün gördüm sizlerede tavsiye ediyorum.

https://3.bp.blogspot.com/-ZsRsIDrxQnQ/UV8S5XjDTsI/AAAAAAAAQyA/RJl4eJmeIvY/s1600/seo-links.png

SEO‘daki faydası ise benzer içerik mantığında dediğim gibi içeriğin içinde sizi olumlu yönde yönlendiren linkler mutlaka SEO’da faydalı linkler olarak tabir edilir.

Post Linker

Eklenti içeriğin en altına eklemek yerine içeriğin istediğiniz yerinde çıkarabiliyor daha kullanmadım ama açıklamalarında öyle okudum muhtemelen ayraç koyduğunuz yere ekliyor veya belli bi kelimeden sonra ekliyor. Ama içerikte böyle bilgilendirici yada ilgilendirici linklerin olması ziyaretcilerinizi olumlu etkileyecektir.

Birda RSS bağlantılarınızı çalanlar için güzel bir eklentide olabilir bilmiyorum rss’e ekliyormu eğer ekliyorsa RSS’lerinizi çeken kişilerin vay haline 🙂 Araştırıcam bu eklentiyi ve kesinlikle rooteto’da kullanıcam.

Birde eğer birileri rss verilerinizi çekiyorsa bu makalami inceleyin: Makalelerinizi Çalanlarla Baş Etmenin Bin bir türlü yolu!

https://2.bp.blogspot.com/-sjtjdGJ7j8s/UV8S5ilYUbI/AAAAAAAAQyI/VbEzeZDlXFc/s1600/seo-resim-link.png

Eklentiyi kurup aktif ettikten sonra panelde kendi ayar kısmı var oradan nerede çıkmasını istiyorsunuz ayarlayabilirsiniz.

Eklentiyi indir: Post Linker