MENU

EaseUS’dan Yılbaşı Kampanyası

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Programlar » EaseUS’dan Yılbaşı Kampanyası
EaseUS’dan Yılbaşı Kampanyası

Yılbaşı yaklaşırken veri kurtarma firması EaseUS ürünlerine yılbaşı kampanyası yapmaya başladı.

Yıllardır veri kurtarma ve yedekleme işi yapan EaseUS 15 Aralık 2016 ve 31 Aralık 2016 tarihleri arasında sürecek kampanyalarını başlattı. EaseUS bu süre boyunca 2 farklı kampanya sunacak. Kaçırılmayacak bu kampanyaların detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kampanya 1

En altta verdiğimiz bağlantı linkine tıklayarak EasUS kampanya sayfasına gidiyorsunuz. Burada yayınlanan her iki resim arasındaki farkları bulmanızı istiyor. Her iki resim arasındaki farklılıkların ekran görüntülerini EaseUS sayfasında bulunan yorum bölümüne atarak 10 dolar kazanabilirsiniz. Bu 10 dolar paypal hesabınıza yatacaktır. Bu farklılıkları bulan 20 kişi rastgele seçilerek paraları hesaplarına yatırılacak.

Kampanya 2

2. Kampanya ise yine kampanya sayfasında bulunan noel baba ve noel ağacı altındaki hediye kutularından birine tıklayarak alttaki EaseUS ücretli lisanslı yazılımlarından birine ücretsiz sahip olabilirsiniz.

  • EaseUS Data Recovery Wizard
  • EaseUS Partition Master
  • EaseUS Todo Backup
  • EaseUS PCTrans ve EaseUS Everysync

Kampanya sayfasına gidin: http://www.easeus.com/campaign/christmas-campaign-2016.html

Not: Kampanya sayfası 15 Aralık 2016 ve 31 Aralık 2016 tarihleri arasında aktif olacaktır.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.