MENU

Facebook Profil ve Kapak Fotoğrafı Ölçüleri

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Programlar » Facebook Profil ve Kapak Fotoğrafı Ölçüleri
Facebook Profil ve Kapak Fotoğrafı Ölçüleri

Sosyal paylaşım sitesi Facebook profil resiminize ve kapak fotoğrafınızı özel olarak düzenlemek istiyorsanız bunun için belirli ölçüleri biliyor olmanız gerekiyor. Facebook profilinze özel olarak koyabileceğiniz kapak fotoğrafı ölçüsü kaç piksel olduğunu hemen öğrenin.

Facebook profil ve kapak fotoğrafı için uygun çözünürlükte resimler ayarlamak için facebook genişlik ve yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekiyor. Facebook kapak fotoğrafı için genişlik olarak 851 piksel yükseklik için 350 piksel olması gerekiyor. Facebook kapak fotoğrafları haricinde profil fotoğrafınızında yükseklik ve genişlik için 160 x 160 piksellik fotoğraflara ihtiyacınız olacak. Facebook profil ve kapak fotoğraflarını ayarlamak için resim boyutlandırma programı‘nı kullanabilirsiniz.

Facebook Profil ve Kapak fotoğrafı genişlik ve yükseklik ölçüleri

Kapak fotoğrafı ölçüleri : 851 x 350

Profil fotoğrafı ölçüleri : 160 x 160

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.