MENU

150 Dolarlık Google Nik Collection Artık Ücretsiz

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Programlar » 150 Dolarlık Google Nik Collection Artık Ücretsiz
150 Dolarlık Google Nik Collection Artık Ücretsiz

Photoshop, Lightroom ve Aperture fotoğraf düzenleme programlarına bir eklenti gibi entegre oluyor. Bu paket 7 tane güçlü eklenti ile geliyor. 150 dolar fiyatında olan bu eklenti paketi artık ücretsiz olarak kullanılabilir hale geldi.

Google Nik Collection fotoğraf çekip bu fotoğrafları düzenleyenler için harika bir fotoğraf düzenleme eklentisidir. Bu eklenti paketi içinde yetenekli 7 eklenti ile geliyor. Bu güçlü eklentiler ise kısaca şöyle:

Google Nik Collection

  • Analog Efex Pro: Klasik fotoğraf makinelerinin, filmlerin ve lenslerin görünümünü ve havasını değiştirebileceğiniz eklentidir.
  • Color Efex Pro: Renk düzeltme ve ilham alabileceğiniz güçlü bir eklentidir.
  • Silver Efex Pro: Fotoğraflarınızı siyah ve beyaz yapabileceğiniz eklentidir.
  • Viveza: Fotoğraflarınızın renk tonunu ayarlayabileceğniz eklentidir.
  • HDR Efex Pro: HDR fotoğrafçılığın sanatsal tüm potansiyelini oluşturan bir eklentidir.
  • Sharpener Pro: Profesyonellerin tercih ettiği görüntü kesinleştirme seçeneklerini ve gizli ayarlarını ortaya çıkartan eklentidir.
  • Dfine: Kameranız için uyarlanmış gürültü azaltma özelliği bulunan bir eklentidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: En iyi Fotoğraf Görüntüleme ve Düzenleme Programları

Google Nik Collection

Google Nik Collection Mac ve Windows uyumlu olarak çalışabilmektedir. Bu güçlü eklenti paketi Nvidia ve AMD eklenti paketleri ile tam uyumlu olarak çalışabiliyor. Eğer sizde Google Nik Collection eklenti paketini ücretsiz olarak kullanmak istiyorsanız alttaki bağlantıdan hemen indirebilirsiniz.

Google Nik Collection İndir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.