MENU

Spybot Search Destroy ile Bilgisayarınızı Virüslerden Temizleyin

Anasayfa » Programlar » Spybot Search Destroy ile Bilgisayarınızı Virüslerden Temizleyin
Spybot Search Destroy ile Bilgisayarınızı Virüslerden Temizleyin

Spybot Search Destroy bilgisayarınızdaki casus yazılımları, reklamları, zararlı programları kısacası virüsleri bilgisayarınızdan kaldırmanıza yarar. Belkide bir çok antivirüs programının yapamayacağı virüs bulma ve temizleme gibi işlemleri yapmanızı sağlar.

Bilgisayarınızdaki antivirüs programı’na güvenmiyorsanız Spybot Search Destroy programını yüklemenizi öneririm. Spybot Search Destroy virüs temizleme programı internete girdiğiniz web tarayıcılarından bulaşan zararlı virüsleri temizler. İnternettten indirdiğiniz online oyunlarda, programların kurulumu sırasında bilmeden yüklediğiniz virüsleride temizler. En önemli özelliklerinden biride bilgisayarınızdaki tüm dosyalarınız rootkit taraması yaparak zararlı virüsleri bulur ve yok eder.

Trojen – Keylogger ve Eklentileri Temizleme

Spybot search destroy programı web tarayıcılarınıza bulaşan Blekko, Onewebsearch, Conduit, Whitesmoke, Web assistant, zugo, Search daily, Babylon toolbar, Swag bucks, Qone8, qvo6, Searchnu, V9, Ask Toolbar, Searchgo, Wajam, Delta claro search, Coolwebsearch gibi zararlı eklentilerden bulaşan virüsleri temizler. Bunların yanında Trojen ve keylogger‘ları tespit ederek bilgisayarınızdan siler. Örneğin bir program yüklerken gelen bu eklentilerin yanında birde bilgisayarınızı hızlandırmak için şu programı yükleyin gibi seçenekleride çıkaran uygulamalardan bulaşan virüslerden korur.

Spybot search destroy virüs temizleme programı ile en azından haftada bir bilgisayarınızı taratmanızı öneriyorum. Bilgisayarınıza bulaşan virüsler facebook, twitter, kredi kartı gibi önemli bilgilerinizi ve şifrelerinizi çalınmasını önleyebilirsiniz.

Spybot Search Destroy virüs temizleme programı bir çok özelliği barındırmasının yanında ücretsiz olmasıda en önemli artılarındandır.

Spybot Search Destroy Ekran Görüntüleri

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.