Spybot Search Destroy ile Bilgisayarınızı Virüslerden Temizleyin 0

Spybot Search Destroy bilgisayarınızdaki casus yazılımları, reklamları, zararlı programları kısacası virüsleri bilgisayarınızdan kaldırmanıza yarar. Belkide bir çok antivirüs programının yapamayacağı virüs bulma ve temizleme gibi işlemleri yapmanızı sağlar.

Bilgisayarınızdaki antivirüs programı’na güvenmiyorsanız Spybot Search Destroy programını yüklemenizi öneririm. Spybot Search Destroy virüs temizleme programı internete girdiğiniz web tarayıcılarından bulaşan zararlı virüsleri temizler. İnternettten indirdiğiniz online oyunlarda, programların kurulumu sırasında bilmeden yüklediğiniz virüsleride temizler. En önemli özelliklerinden biride bilgisayarınızdaki tüm dosyalarınız rootkit taraması yaparak zararlı virüsleri bulur ve yok eder.

Trojen – Keylogger ve Eklentileri Temizleme

Spybot search destroy programı web tarayıcılarınıza bulaşan Blekko, Onewebsearch, Conduit, Whitesmoke, Web assistant, zugo, Search daily, Babylon toolbar, Swag bucks, Qone8, qvo6, Searchnu, V9, Ask Toolbar, Searchgo, Wajam, Delta claro search, Coolwebsearch gibi zararlı eklentilerden bulaşan virüsleri temizler. Bunların yanında Trojen ve keylogger‘ları tespit ederek bilgisayarınızdan siler. Örneğin bir program yüklerken gelen bu eklentilerin yanında birde bilgisayarınızı hızlandırmak için şu programı yükleyin gibi seçenekleride çıkaran uygulamalardan bulaşan virüslerden korur.

Spybot search destroy virüs temizleme programı ile en azından haftada bir bilgisayarınızı taratmanızı öneriyorum. Bilgisayarınıza bulaşan virüsler facebook, twitter, kredi kartı gibi önemli bilgilerinizi ve şifrelerinizi çalınmasını önleyebilirsiniz.

Spybot Search Destroy virüs temizleme programı bir çok özelliği barındırmasının yanında ücretsiz olmasıda en önemli artılarındandır.

Spybot Search Destroy Ekran Görüntüleri

Android Telefonlar için USB Windows Sürücüleri İndir 0

Merhaba arkadaşlar sizlere bugün tüm akıllı telefonlar için USB windows sürücülerini paylaşacağız. Android telefonunuzla usb hata ayıklama ve modifikasyon yapmak istiyorsanız windows sürücülerinizi yüklemeniz gerekmektedir.

Telefonunuzu windows bilgisayarınıza bağladığnızda windows update otomatik olarak indirip kuruyor ancak indirme ve kurulum bitene kadar biraz zaman geçiyor. USB sürücüleri kendiniz indirip, yüklemek ve sürücüleri internette aramak istemeyip tek tıkla indirmek isteyenler için indirme bağlantılarını altta paylaşıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Resmi USB Driver İndirme Bağlantıları

Resmi bağlantılarda belli aşamaları geçtikten sonra indirme yapabiliyorsunuz. Bazılarını direkt olarakta indirebilirsiniz.

Direkt İndirme Bağlantıları

Direkt indirme bağlantıları ise bağlantı linkine tıkladığınızda USB sürücüyü indirebilirsiniz.

Pocket Nedir? Nasıl Kullanılır? 0

Bu yazımızda sizlere Pocket nedir?, Nasıl kullanılır? ve kimlerin işine daha çok yarayacağını yazacağım. Poket’in ingilizce kelime olarak Cep anlamına gelmektedir.

Pocket Nedir?

Pocket’in kısaca tanımını yapmak gerekirse internette beğendiğimiz makaleleri kaydetmemize ve daha sonra çevrim dışı bile okumamıza yardımcı oluyor. Pocket sistemi Android, İOS uygulamaları ve web tarayıcılarında eklentiler ile birlikte çalışıyor. İnternette gezinirken bir yazı beğendiniz ve kaydetmek istiyorsunuz. Beğendiğiniz yazıları Pocket hesabınıza göndererek daha sonra okumanıza yardımcı oluyor. Kaydettiğiniz makaleleri internetiniz olmasa bile çevrim dışı olarak okumanıza olanak sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Pocket Nasıl Kullanılır?

Pocket uygulamasını kullanmak için ilk önce altta verdiği bağlantılardan akıllı telefonunuza uygulamayı ve web tarayıcınıza Pocket eklentisini kurmanıza gerekmektedir. Bu işlemleri yaptıktan sonra isterseniz üye olup devam edebilir isterseniz de Google hesabınızla giriş yaparak devam edebilirsiniz. Web tarayıcınıza yükleyip giriş yaptıktan sonra tarayıcınızın sağ üst tarafına Pocket iconu gelecektir. Bundan sonraki işle daha kolay artık İnternette beğendiğiniz bir sayfaya girin ve sağ üstteki pocket ikonuna tıklayın. Artık o makale veya sayfayı istediğiniz yerde telefonunuzda dahi olmak üzere çevrim dışı olarak görüntüleyebilirsiniz. Android ve İOS telefonunuzla da beğendiğiniz makaleleri kaydederek Pocket hesabınızla istediğiniz yerde okuyabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yeşil Dedektör Uygulaması ile “Dumansız Hava Sahası”nı İhlal Edenleri Şikayet Edin

Pocket İndir

Android

İOS-iPhone

Chrome

Opera

Most Popular Topics

Editor Picks