Playstation 4’e Özel Çıkacak Bloodborne Tanıtımı 0

Hastalık dolu bir şehirde deneysel bir ilaç tarafından insanlar, hayvanlar bir tür yaratığa dönüşmüşdür. Karakterimiz gezgin olarak şehirleri dolaşmaktadır ve geldiği şehirde dönüşüme uğramış insanlar, hayvanlar ve çeteleşmiş gruplarla karşı karşıya kalıyor.

Oyun severlerin merakla beklediği Bloodborne 6 Şubat 2015 tarihinde PlayStation 4‘e özel olarak piyasaya çıkacak. Bloodborne 60 fps olacağını umuyorduk ama 30 Fps olduğu açıklandı ve daha kaliteli bir oyun deneyimi olduğu söylendi. Kaliteli bir yapımcı From Software güzel bir oyunu oyun severlerin karşısına sunuyor.

Demo Oynanış Vıdeosu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRFar Cry 4 Televizyon Reklam Filmi Yayınlandı

Tokyo Tanıtım Vıdeosu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRFar Cry 4 Televizyon Reklam Filmi Yayınlandı

Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi 0

Aksiyon ve fantastik bir oyun olan Red Dead Redemption 2 Playstation 4 için çıkacak oyunun çıkış tarihi ile ilgili haberler gelmeye başladı.

Rockstar games’e göre yıl sonunda çıkacak olan oyunla ilgili dağıtıcılardan çeşitli söylentiler gelmeye başladı. Red Dead Redemption 2 2017 yıl sonu ekim ayı başlarında çıkması bekleniyor. Red Dead Redemption 2 4K destekli bir oyun ile karşımıza çıkabilir. Henüz sistem gereksinimleri ve fiyatı hakkında bilgi veremediğimiz oyunun çıkış tarihi ile yetiniyoruz. Ayrıca üstte Red Dead Redemption 2 videosunu izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Playstation Pro 4K Oyunları Listesi Yayınlandı

Disable HTML5 Autoplay Eklentisi ile Web Sitelerinin Sesini Kesin 0

Chrome, oprea ve firefox web tarayıcınızda birden fazla sekme açtığınızda arka planda sesler gelebilir. Bunlar yeni açılan sekmede bir videonun sesi olabilir yada facebook’ta dolaştığınızda videolarınız otomatik çalışyor ve ses çıkıyorsa bu sesleri Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentisi ile durdurabilirsiniz.

Bazı siteleri yeni sekmede açtığınızda sesler ve videolar otomatik olarak açılabilir. Bu durum sizi rahatsız ediyorsa altta verdiğimiz Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentilerini indirerek bu sorunu giderebilirsiniz. Yakında firefox içinde eklenti yayınlanacak.

Disable HTML5 Autoplay Eklenti İndir

Chrome

Opera

Most Popular Topics

Editor Picks