Rise of the Tomb Raider PC: Minimum – Medium – Maximum Grafik Karşılaştırması 0

Rise of the Tomb Raider PC Minimum Medium Maximum Grafik Karşılaştırması

İlk önce Xobx platform’una daha sonra PC platformuna çıkan Rise of the Tomb Raider’ın PC için Minimum – Medium – Maximum grafik karşılaştıması yayınlandı.

Bilgisayar için yayınlaan Minimum – Medium – Maximum grafik karşılaştırmasındaki farkı görebilirsiniz. PC için yapılan grafik karşılaştırmasında İntel İ7 / 16 GB ram / Nvidia GeForce 980 ekran kartı kullanılmıştır. PC için Nvidia ekran kartının kullanılmasının nedeni Rise of the Tomb Raider oyunu için Nvidia’ya özel teknolojiler ile geldi. Nvidia’nın HBAO+ teknolojisi ve Nisotropic Filtering, Tesselation, Dynamic Foliage grafik teknolojileri ile geliyor olması PC’de hem Xbox’a hemde AMD’ye farkını koyuyor. Bakalım PS4 ile PC arasındaki fark ne olacak yıl sonuna doğru göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Disable HTML5 Autoplay Eklentisi ile Web Sitelerinin Sesini Kesin 0

Chrome, oprea ve firefox web tarayıcınızda birden fazla sekme açtığınızda arka planda sesler gelebilir. Bunlar yeni açılan sekmede bir videonun sesi olabilir yada facebook’ta dolaştığınızda videolarınız otomatik çalışyor ve ses çıkıyorsa bu sesleri Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentisi ile durdurabilirsiniz.

Bazı siteleri yeni sekmede açtığınızda sesler ve videolar otomatik olarak açılabilir. Bu durum sizi rahatsız ediyorsa altta verdiğimiz Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentilerini indirerek bu sorunu giderebilirsiniz. Yakında firefox içinde eklenti yayınlanacak.

Disable HTML5 Autoplay Eklenti İndir

Chrome

Opera

BMW M3 ve Mersedes AMG A45 Drag Yarışı İzle 0

BMW M3 ve Mersedes AMG A45 Drag Yarışı İzle

Güç ve ağır araba denince akla gelen BMW ve Mercedes arasında pek bir fark yoktur. Her iki markanın da arabalarına kusursuz diyebiliriz. BMW ve Mersedes arabalarını yarışa girdiğinde ise aralarında çok az farklar vardır. İşte bu farkı ortaya koyan ne kadar olduğunu belirlemek isteyen Archie Hamilton Racing adlı youtube kanalı BMW M3 ve Mersedes AMG A45 arabalarını drag yarışına sokuyor.

Drag yarışında her iki alman otomobili yarışı hemen hem aynı anda bitiriyor. Tabiki arabayı süren de çok önemli ama yapılan drag yarışında BMW M3’ün geriden kalksada Mersedes’i finish’de yakalıyor. Sözü fazla uzatmadan sizlere BMW M3 ve Mersedes AMG A45 arabalarının drag yarışı videosunu izleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

 

Most Popular Topics

Editor Picks