Warrock Tüm rütbeler (leveller) 0

Warrock rütbelerin hepsini merak edenler için bu resmi buldum bende çok merak ediyordum 🙂 Yanlız bazılarının “S” harfi ile gösteriyor onlarda SuperMaster oluyor tabi onlar para verip öyle oluyorlar…

Şimdi bu levellerden ayrı para verenlerinde bir kaç ayarını göstericem. Bu alttaki levellerin kenarları gri farkındaysanız. Eğer bunlar farklı renge bürünürse bilinki onlar parayla üyelik almışlardır. Şimdi o renkleri inceleyeceğiz.

War Rock Leveller

War Rock paralı üyeler

GOLD 30 DaysWR GOLD - Gift 30 Days SILVER 30 Days BRONZE 30 Days

Eğer kenarı gri tam sarı olursa GOLD üye, sarılığı biraz az ise WR GOLD üye, tam gri ise SILVER üye, kırmızı ise BRONZE üye.. Şuradan da satın alma işlemlerini yapabilirsiniz.

Warrock üyelere özel ne demek? 0

Warrock Oyununa yeni başlayanlar için söylüyorum uzun zamandır oynayanlar zaten biliyordur. Warrock üyelere özel demek Premium yani para ile üyelik satın alan kişilere özel demek. Warrock’ta bazı silah ve envanterleri oyun parası ile alamıyorsunuz. Sitedeki paketlerden bir tane seçilerek para yatırıyorsunuz daha sonra aktif oluyor.

http://farm3.static.flickr.com/2612/4105537400_d2b5a726e4_o.jpg

Warrock ile ilgili herhangi bir probleminiz veya sorunuz olursa mutlaka yazın. Yardımcı olmaya çalışacağım. 🙂

Warrock Harbor ida açmak 0

Sıralı bir şekilde Warrock’ta Harbor ida haritasını açmayı anlatıcam. Premium değil iseniz bile harbor ida açabilirsiniz.

http://www.gearhack.com/Forums/Computer/Games/War%20Rock/Tactical_Map._Harbor_IDA.files.hidden/Harbor%20IDA%20Map%20Info.png

Öncelikle Warrock’ta bir oda kur’a tıklayın.

Oda’ya 18 kişi girmesi için seçeneği 18 yapın ve odayı kurun.

Daha sonra eğer premium değil iseniz odanın belirli bir kullanıcı sayısı yani 9 kişiye ulaşmasını bekleyin.

9 Kişiyi gördüğü an Marien’de iken harbor ida açılır. Bu olay tamamiyle bu kadardır.

Most Popular Topics

Editor Picks