En iyi Ücretsiz Online Oyunlar

0

İnternette bir çok online oyun var ancak hangisnin daha eğlenceli ve oynanabilir olduğunu bilmek zordur. Online oyunları yüklemeden kısaca oyunlar hakkındaki bilgileri ve videoları izleyerek kısaca bilgi sahibi olabilirsiniz.

FPS, MMORPG, MMO FPS veya  Strateji gibi farklı tarzda oyunlar bulunuyor. Bu oyunlardan size hitap edeni seçerek oyunu oynayabilirsiniz. Online oyunları güvenli bir şekilde bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. Oyunları güvenli bir şekilde bilgisayarınıza indirerek hemen oynayabilirsiniz. Ücretsiz oyunlara sadece üye olarak oyunları oynayabilirsiniz. Ücretsiz oyunlarda sadece oyun içi satın almalar olabilir. Buda doğal birşey eğer daha hızlı ve oynamak ve güçlü bir karaktere sahip olmak istiyorsanız premiumları satın alabilirsiniz.

League of Legends

Ücretsiz oyunlardan ilk olarak League of Legends oyunu olacak. Strateji tarzındaki oyun hem türkçe hemde çevrimiçi online olarak oynayabileceğiniz oyundur. Türkiyede en çok oynanan çevrim içi strateji oyunu olan League of Legends oyununun bağımlısı olabilirsiniz. Grafikleri ve oynanış tarzı ile harika bir oyun olan League of Legends’da arkadaşlarınızla takım kurarak diğer Team’lere karşı savaşabilirsiniz. League of Legends oyununun etkileyici müziklerini MP3’lerini ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

League of Legends Windows veya Mac için Ücretsiz İndir

League of Legends Ücretsiz Üye Ol

Wolfteam

Türkiyede en çok oynanan oyunlardan olan Wolfteam özellikle popüler oyunlar arasında yer alıyor. Joy game tarafından MMOFPS türünde yapılan oyun gençler tarafından oynanan en güzel oyunlardandır. 20 milyon üzerinde bir oyuncusu olan oyunda insanların ve kurt adamların mücadelesi ile devam ediyor.

Wolfteam İndir

Wolfteam Torrent İndir

Wolfteam Ücretsiz Kayıt ol

SKILL Special Force 2

Ücretsiz FPS oyunu oynamak istiyorsanız SKILL Special Force 2 oyunu tam aradığınız bir oyun olabilir. Grafikleri ve oynayış tarzı beğenizi kazanacak bir oyunlardan olacaktır. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz oyun yeni olmasına rağmen oyunu yükledikten sonra bağımlısı olabileceğiniz bie oyundur. Ücretsiz kayıt olarak oyunu hemen denemeye başlayabilirsiniz.

SKILL Special Force 2 İndir

SKILL Special Force 2 Ücretsiz Üye Ol

Metin 2

Ücretsiz MMORPG oyunu olan Metin 2 geçmişten beri beğeni ile oynanan oyunlardandır. Savaşçı, Ninja, Sura, Şaman, Lycan gibi karakterle sınıfları bulunuyor. 2008 yılında en iyi oyunlar arasında yer alan oyun grafikleriylede dikkat çekiyor. Ücretsiz oynayabileceğiniz oyunlardan olan Metin 2 düşük güçte bilgisayarda dahi oynayabilrisniz.

Metin 2 İndir

Metin 2 Kaydol

Warrock

Ücretsiz FreetoPlay oyun olan Warrock ile aksiyon arayanlar için  güzel bir FPS oyundur. Oyun kurulumu sırasında herhangi bir sorun çıkartmayan oyunlardan olan Warrock’ta Level atlayarak askeri rütbe kazanabilirsiniz. İlerleyen bölümlerde artık zorlaşan oyunlardan olan Warrock’ta artık Profesyonel bir oyuncu olmanız gerekiyor.

Warrock İndir

Warrock Kayıt

Knight Online

Fantastik oyunlardan Knight Online oyunu tüm dünyada milyonlarca oyuncu tarafından oynanan oyunda 4 farklı karakter sınıfı bulunuyor. Kendinize göre tasarlayabileceğiniz karakterleri ile güçlü bir oyundur. Saygınlık kazanılabilecek bir oyun ile kendinizi kral gibi hissedebilirsiniz.

Knight Online İndir

Knight Online Kayıt Ol

Dota 2

Dota 2 aynı league of legends’in aynısı olan oyun tüm dünyada oynanıyor. İngilizce bir arayüz ile oynayabileceğiniz oyun Dota 2 alternetif arayan oyuncular için harika bir oyundur. Özellikle Grafikleri, karakterleri ve eşyalarının zenginliği oyunu daha fazla oynama zevki veriyor. Dota 2 Steam istemcisini kurarak oynayabileceğiniz bir oyundur.

Dota 2 Steam İndir