Sanatçıların Yaptığı Komik Dublajlar 0

Dubblaj uygulaması ile son günlerde popüler olan komik videolar sosyal paylaşım videolarına yükleniyor. Facebook, twitter özellikle instagram sayfalarında paylaşımların olduğu Dubblaj uygulaması sanbatçıların çektiği komik videoları izleyelim.

Dubblaj Android ve İos uygulaması ile çekebileceğiniz eğlenceli videolarıda sizde instagram hesabınızdan arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ünlülerinde yağtığı komik dubblaj videolarını izleyelim.

En popüler komik dubblaj videosu Alişan‘ın çektiği Kemal Sunal Ben buraya neden çıktım 🙂

Gökhan Türkmen

Sergen Yalçın Cüneyt Arkın Dublajı Döverim Seni

http://www.youtube.com/watch?v=jsWtevD_4mc

Raul Meireles Ercan Taner Vurdu Gol Oldu Dublaj Videosu

Ceylan Sizi Samırsağa Çeviririm

Özge Özpirinçci’nin Kedicik Taklidi

Şahin Irmak Tülay Nerdesin Aşkım Dublajı

Doğa Rutkay Ceza

Fettah Can

Rüştü Onur Atilla

Volvo S90 Çarpışma Testi ile Euro NCAP’den Tam Not Aldı 0

İsveçli otomobil üreticisi Volvo yeni sedan’nı S90 ile Euro NCAP testinden tam not aldı. Yapılan tüm testlerden başarıyla geçen Volvo S90 yine adından söz ettirmeyi başardı.

Euro NCAP artık çarpışma testleri  değil yaya ve yolcu güvenliğini de ön plana çıkartmaktadır. Çarpışma esnasında araçta bulunan yolcuların güvenliği ve kazayı en az hasarla atlatmaları yolcu güvenliği açısından çok önemlidir. Ayrıca araba kullanırken aniden karşınıza bir yaya’nın veya hayvanların çıkması karşısında arabanın ne kadar sürede durduğu da çok önemlidir. Volvo tüm bunları göz önüne alarak S90’ı geliştirdi ve Euro NCAP testine soktu. Testlerde sınıfındaki diğer markalardan daha iyi olan Volvo S90 fiyatı ise 290 bin TL’den başlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı Yayınlandı

Güvenlik denilince akla gelen ilk araba olan Volvo S90’nın çarpışma testi video sunu izleyelim. Bu arada çarpışmalardan en yüksek skorları da aldığını unutmayalım.

Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı Yayınlandı 0

Aksiyon ve araba tutkunları için merakla beklenen Hızlı öfkeli 8 fragmanı nihayetinde yayınlandı. Hemen Hızlı ve Öfkeli 8 fragmanı izle.

Yönetmenliğini F. Gary Gray’in üstlendiği filme Charlize Theron ve Helen Mirren ünlü oyuncuları da katılmış. Filmde Dom ve letty balayı yaparken karşılarına güzel bir kadın çıkıyor ve dom’u suça itiyor. Bu sırada emekli olmaya karar veren biran ve mia’da kendilerini suçun ortasında buluyor.

Her film çıkmadan önce daha ne yapılabilir ki diye düşündüğümüz film yine harika olmuş. Son denizaltı sahnesi ise yine heyecan dolu bir olacağını gösteriyor. Gerçi Hızlı öfkeli deyince her dakikası aksiyon bir film demek. 14 Nisan 2017 tarihinde vizyona girecek olan filmin fragmanını izleyelim.

Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı İzle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Youtube 2016’da En Çok İzlenen Videoları Paylaştı

Most Popular Topics

Editor Picks