Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu Siegefall İndir

2

Gameloft tarafından yapılan gerçek zamanlı strateji oyunu Siegefall İphone, İpad ve Android cihazlar için indirin ve oynayın.

Strateji oyunu sevenler için harika bir oyun olan gerçek zamanlı strateji oyunu Siegefall ile krallığınızı geliştirin ve gerçek zamanlı kişilerle savaşın. Clash of Clans tarzındaki oyun grafikleriylede Age of empires oyununu andırıyor. Oyun içinde belirli bir seviyeye ulaşana kadar verilen görevlerin tamamını yapmanız gerçek kişilerle savaşmadan tecrübe kazanabilirsiniz. Oyunda bulunan sihirli kartlar ile stratejini geliştirerek daha hızlı büyüyebilirsiniz. Ayrıca oyundaki büyülerle savaşçıları daha rahat ve yıkıcı bir şekilde kazanabilirsiniz. Siegefall’da savaşçılarımızın haricinde Şövalye Teren, Kraliçe Nor, Amir sigvard gibi 3 tane büyük savaşçılar bulunuyor. İlk olarak Şövalye Teren ile oyuna başlıyoruz.

Strateji oyunu Siegefall dükkanında Savunma, Ekonomi ve Özel olarak 3 farklı kategoride yapılar bulunuyor. Savunmada köyümüzü daha korunaklı hale getirmek için silahlar bulunuyor. Ekonomide ise altın, odun gibi kaynakları geliştirmemize yarayan yapılar bulunuyor. Özel de ise kart ustası ve atölye gibi yapılar bulunmaktadır. Lider panosuna tıklayarak Siegefall oyunu oynayanları sıralamasını yerel ve dünyadaki sıralamalarına bakabilirsiniz. Siegefall tamamen ücretsiz olmasına rağmen oyun içi satın alımlar ile oynanabilen bir oyunur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : BlueStacks Android Programları ve Oyunları Bilgisayarda Çalıştırma

Siegefall Dükkanı

Siegefall dükkanı Savunma, Ekonomi ve Özel olarak 3 farklı kategoriye ayrılıyor. Peki Siegefall dükkanında neler var bunlara bakalım.

 Savunma  Ekonomi  Özel
 Barikat  Çiftlik  Kapı
 Okçu kulesi  Altın deposu  Kart ustası
 Havan  Bıçkı evi  Kışla
 Karakol  Tahta deposu  Atölye
 Katran Çukuru  Taş madeni  Kahraman sunağı
 Patlayıcı varil  Demir Madeni
 Çivili tuzak  Demir Deposu
 Lav silahı
 Balista
 Top
 Şok Kulesi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : En iyi 10 Ücretsiz Android Oyunu

Siegefall Büyüleri

Strateji oyunu Siegefall indir dikten ve oynamaya başladıktan sonra oyunda kullanabileceğiniz büyüler bulunmaktadır. Bu büyüler hangileri ve ne işe yarar bunlara bakalım. Başlangıç olarak 2 tane büyüyü yanı anda kullanabilirken Level yükseldikçe ve açılan kartlarla beraber 5 tane büyüye ye kadar seçebiliriz.

  • Ateş Ejder : Üzerinden geçtiği herşeye 1.800 hasar verir.
  • İyileştirme iksiri : 8 saniye boyunca 220 sağlık yüklemesi yapar.
  • İlk emir : Savaşçılarını bir noktaya gönderir ve ikinci bir emir kartı verir. (bunlardan 2 tane var)
  • Asit Patlaması : Saldırı hızını yüzde 40 oranında yavaşlatır ve 30 saniye boyunca 1.300 hasar verir.
  • Zincirleme Şimşek : Düşmanı sersemleştirerek 1.800 hasar verir ve yakınındaki 5 rakibi zincirler.
  • Kaya fırlatıcı : Havadan kaya atarak düşmana 1.600 hasar verir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Minecraft 2 Oyunu Gelecek Mi ?

Strateji Oyunu Siegefall Ücretsiz İndir

Siegefall oyunu ücretsiz olmasına rağmen oyunu satın alımlarla köyümüzü daha hızlı yükseltebiliriz. Oyunda bize başlangıçta 140 tane cevher verirken daha fazlası için Dükkandan cevher satın alarak köyümüzü bekleme yapmadan hızlı bir şekilde yükseltebiliriz. Cevher fiyatları dolar üzerinden satılmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : En Çok Oynanan Online Bilgisayar Oyunları

Siegefall Android İndir

Siegefall İphone ve İpad İndir