WordPress Arka Plana resim ekleme eklentisi 0

WordPress kullanıcıları için güzel bir eklenti daha. Bu eklenti hiç kodla sizi uğraştırmadan direkt olarak temanızın arka planına istediğiniz resmi koymaya yarıyor. Çok kullanışlı bir eklenti mutlaka kullanmalısınız diye düşünüyorum. 🙂

https://1.bp.blogspot.com/-aedgmavg3SA/T0LB45MnvnI/AAAAAAAAElU/qCxx73zZLQA/s1600/best-backgorunds.JPG

Simple Full ScreenBackground Image

Eklenti eklediğiniz her resmi sayfaya tam olarak oturtup uzatmadan veya eksik olarak göstermeden az öncede dediğim gibi tam oturtup gösteriyor.

Eklentiyi kurmadan önce bir kaç şey söylemek istiyorum. Arka plan resmi ekliyorsanız şunu unutmamanız gerekiyor. Arama motorunda üst sıralara çıkmak için daima hızlı bir siteniz olması gerekiyor. Büyük boyutlu bir resimi arka plan yaptığınızda siteniz çok yavaş açılıcaktır.

Altta eklentiyi kullanabilmek için eğitici güzel bir video var.

Windows 10 Arkaplanda Çalışan Uygulamalar Nasıl Kapatılır? 1

Windows 10 işletim sistemli bir bilgisayarınız veya akıllı cihazınızın arkaplanda çalışan kullanmadığınız uygulamaları kolaylıkla kapatabilirsiniz. Windows 10 Arkaplanda Çalışan Uygulamalar Nasıl Kapatılır?

Windows 10 veya daha önceki işletim sistemlerinde hep başlangıçtaki çalışan uygulamları kapatarak bilgisayarımızı hızlandırmaya çalışıyoruz. Ancak windows 10 ile birlikte sadece başlangıçtaki programları değil artık arkaplan çalışan uygulamları kapatarak bilgisayarınızı hızlandırabilirsiniz. Windows 10’un arkaplanda çalışma mantığı uygulamaların daha hızlı açılmasını sağlıyor. Ancak, zaten çoğu uygulamayı kullanmıyoruz. Microsof edge, fotoğraflar, groove müzik, telefon gibi daha bir çok uygulamayı kapatabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Windows 10 SrtTrail.txt Hatası Çözümü

Windows 10 Arkaplanda Çalışan Uygulamalar Nasıl Kapatılır? diye soracak olursanız bizde cevabını çok basit olarak veriyoruz. Arkaplandaki uygulamaları kapatmak için aşağıdaki yönergeleri izleyin.

  • Başlat menüsü açın.
  • Ayarlar öğesine tıklayın.
  • Gizlilik ayarlarına tıklayın.
  • Açılan pencerenin en altında Arkaplan uygulamarına tıklayın.
  • Arkaplan uygulamlarından kullanmadıklarınızı kapalı konumuna getirin.

Windows 10 Arkaplanda Çalışan Uygulamalar Nasıl Kapatılır?

1- Eğer bu yönetemi yapmakta zorlanıyorsanız sizlere Resimli olarak anlatacağım. İlk önce başlat menüsüne tıklayalım ve Ayarlar öğesini seçelim. Görselde olduğu gibi.

Windows 10 Arkaplanda Çalışan Uygulamalar Nasıl Kapatılır?

2- Karşımıza Ayarlar penceresi gelecektir. Burada Gizlilik ayarlarına tıklayalım.

Windows 10 Arkaplanda Çalışan Uygulamalar Nasıl Kapatılır?

3- Windows 10 Arkaplanda Çalışan Uygulamalar Nasıl Kapatılır? yazımızın son aşamasında Gizlilik ayarlarında istediğimizi kapalı konumuna getirerek arkaplanda çalışan uygulamaları kapatabilirsiniz. İşlemimiz bu kadardır. Her hangi bir sorunuz veya görüşünüz varada bizlere yapacağınız yorumlarla ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : NAS Cihazınızdaki Silinen Dosyaları Kolayca Kurtarın

Windows 10 Arkaplanda Çalışan Uygulamalar Nasıl Kapatılır?

50+ Samsung Galaxy J1 Duvar Kağıtları 1

Samsung Galaxy J1 için biirbirinden güzel ve uyumlu duvar kağıtları ile karşınızdayız. 50 tane galaxy j1 duvar kağıdı 480×800 piksel çözünürlüktedir. Galaxy J1 için tam uyumlu olan duvar kağıtlarını hemen indirin.

Çiçek, ağaç, deniz, çöl, manzara, araba, gemi ve farklı tasarımlara sahip orjinal galaxy j1 duvar kağıtları indir. İstemediğiniz kadar samsung galaxy j1 duvar kağıtları özel olarak seçilmiştir. Akıllı telefonunuzla tam uyumludur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Samsung Galaxy Note 5 Duvar Kağıtları

Samsung galaxy note 5 için tam uyumlu duvar kağıtları indir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: FlatWallpapers ile En Güzel Android Duvar Kağıtlarını İndirin

En güzel duvar kağıtları indirebileceğiniz android uygulaması.

Most Popular Topics

Editor Picks