WordPress Süper Manşet eklentisi

1

WordPress’in bu güne kadar en mükemmel manşet eklentisi. Bu eklenti üzerine başka bir manşet eklentisi daha çıkmadı yani kimse bu daha iyi diyemez çünkü şimdi gösterdiğim eklenti en iyisi.

http://i1126.photobucket.com/albums/l618/rooteto/wordpress20slider20plugin.jpg?t=1322226572

WordPress Slider Plugin

Eklenti yukarıda dediğim gibi en iyisi buda ücretli olduğu anlamına gelebilir aslında 🙂 Neyse ücretli ve ücretsiz iki sürümü var ancak ücretsiz sürümü sadece öğrenmelik çünkü ücretli sürümde herşey var.

Demoyu incelediyseniz sizde ne kadar iyi olduğunu anlamışsınızdır. Öncelikle para verip satın almak isteyenler için bir açıklama ve anlatım yapacağım.

Slider Plugin satın al

Eklentiyi 3 farklı şekilde satın alabiliyorsunuz.

  1. Sadece 1 site için
  2. Sadece 10 site için
  3. İstediğiniz kadar site için

Yukarıdakilerdende anlaşıldığı üzere lisansın tamamını aldığınız takdirde eklentiyi bir şekilde sizde satabilirsiniz. Ancak kendi web siteniz için almanızda yeterli olucaktır. Tabi bu yaptığınız veya yapıcağınız işe göre değişir.

Ücretsiz sürümü indir

Ücretsiz sürümde arkaplan’a resim vs. koyamıyorsunuz bir çok şeyi azaltmışlar. Ancak ücretsiz sürümdede kullanılabilicek bir çok özellik var. Gelişmiş eklenti istemiyorsanız aslında bu sizede yetebilir.

Tavsiyem paranız varsa ücretli alın. Haber sitelerinde böyle bir manşet görmeniz şans eseri olabilir çünkü sınıfının en iyisi 🙂

http://s.wordpress.org/extend/plugins/slidedeck-lite-for-wordpress/screenshot-1.jpg?r=467389

http://s.wordpress.org/extend/plugins/slidedeck-lite-for-wordpress/screenshot-2.jpg?r=467389

http://s.wordpress.org/extend/plugins/slidedeck-lite-for-wordpress/screenshot-4.jpg?r=467389