En iyi Disk Birleştirme, Yönetme ve Hızlandırma Programı

0

Smart Defrag bilgisayarınızdaki sabit ve harici disklerin performansını arttırma ve disk birleştirme programıdır.

Hard Disk Yönetim Programı yavaşlayan bilgisayarınızı hızlandırmanın en kolay yollarından biri format atmaktır. Ancak diske zamanla yazılan veriler düzgün yazılmadığı için diskin yavaşlamısna neden oluyor. Diskteki veriler rastgele yazıldığı için dosyalar bölünebiliyor hatta bozulabiliyor. Devamlı format atmak yerine diskinizin performansı artıran Smart Defrag yazılımını yükleyerek diskinizi hatalardan kurtarabilir ve hızlandırabilirsiniz. Diskte var olan ve okunamayan dosyalarıda bulabilen Smart Defrag programı Disklerinizi optimize ederek en iyi şekilde bakımınız yapar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yavaşlayan Bilgisayarınızı CCleaner İle Hızlandırın

Hard Disk Birleştirme Programı

Hard Disk birleştirme programı Smart Defrag ile disklerinizi kolayca yönetebilir ve bölünmüş disklerinizi birleştirebilirsiniz. Hatta birleştirme işlemi yapmadan önce bilgisayarınızdaki kullanılmayan gereksiz dosyaları temizler. Hard diskinizi birleştime ve hataları onarması diskinizin büyüklüğüne hızına bağlı olarak uzun sürebilir.

Smart Defrag disk birleştirme optimize etme programı oyunları birleştirme, ön yüklemedeki pagefile.sys, hiberfil.sys ve MFT gibi ana dosya tablolarını birleştirebilen özellikleri bulunuyor. Diğer bir kaç özelliği ise Windows 8.1 uygulamalarını düzenleyebilmesi ve harici olarak seçtiğiniz dizinleri ve dosyalarıda düzenleyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: İObit Uninstaller Gelişmiş Toplu Program Silme Aracı

SSD Koruması

Smart Defrag SSD’leri daha uzun kullanmak için bazı ayar değişiklikleri yapıyor. Prefetcher, Superfetch, Ön yükleme gibi bazı ayarları kapatarak SSD’nizin ömrünü uzatır.

Smart Defrag İndir

İObit dosya ve disk yönetici yazılımı Smart Defrag tamamen ücretsiz olarak hemen indirebilirsiniz. Herhangi bir reklam yazılımı olmadan ve ücret ödemeden bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Smart Defrag Disk Performansı Artırma Yazılımı