Klasik Yılan Oyunu Snake’i Akıllı Telefonunuzda Oynayın 0

Klasik Nokia oyunlarından biri olan Snake Yılan oyunu artık akıllı telefonlarımızda oynayabilirsiniz. Efsane 3310 ve diğer nokia telefonlarda oynadığımız oyun artık Android, İOS ve Windows Phone işletim sistemlerinde oynayabilirsiniz.

Klasik Yılan oyunu Snake oyun’unu artık büyük ekranlı akıllı telefonlarımızda eskisi gibi oynamaktan zevk alacaksınız. 1997 yılında popüler cep telefonu oyunlarından Snake akıllı telefonlarda klasik telefonların tam görüntüsü ile karşımıza çıkıyor. Analog tuşlarla oynadığımız Snake oyun’unu akıllı telefonlarızda dokunmatik olarak oynayabiliyoruz. Gerçekliği birebir olan Snake oyunu 3310 gibi klasik nokia telefonların arasında değişikli yapabiliriz. Android, İOS ve Windows Phone için indirebileceğiniz Snake yılan oyununu hemen oynayın.

Snake Android İndir

Snake İOS İndir

Snake Windows Phone

Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi 0

Aksiyon ve fantastik bir oyun olan Red Dead Redemption 2 Playstation 4 için çıkacak oyunun çıkış tarihi ile ilgili haberler gelmeye başladı.

Rockstar games’e göre yıl sonunda çıkacak olan oyunla ilgili dağıtıcılardan çeşitli söylentiler gelmeye başladı. Red Dead Redemption 2 2017 yıl sonu ekim ayı başlarında çıkması bekleniyor. Red Dead Redemption 2 4K destekli bir oyun ile karşımıza çıkabilir. Henüz sistem gereksinimleri ve fiyatı hakkında bilgi veremediğimiz oyunun çıkış tarihi ile yetiniyoruz. Ayrıca üstte Red Dead Redemption 2 videosunu izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Playstation Pro 4K Oyunları Listesi Yayınlandı

Windows 10 Creators Update ISO İndir 0

Microsoft windows 10’a yeni özellikler getiren Creators Update indirilmeye sunuldu.

Yeni yayınlanan güncelleme ile birlikte hata düzeltmeleri, güvenlik güncellemeleri ve sanal gerçeklik özellikleri gibi bir çok özelliği getiriyor. 11 nisan’da tam sürümü yayınlanacak Windows 10 creators update‘in şuan için geliştirici sürümü yayınlandı. Yayınlanan ISO’lar microsoft’un sitesinde ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz yeni güncelleme ISO’ları aşağıdadır. Ayrıca güncelleme ile alakalı yayınlanan vidoyu’da aşağıda izleyebilirsiniz.

Windows 10 yapı 15063 (RTM) 64-bit ISO (3.9 GB;) İndir

Windows 10 yapı 15063 (RTM) 32-bit ISO (2.9 GB) İndir

Windows 10 Creators Update ISO Video

Most Popular Topics

Editor Picks