Steam’de Yaz İndirimine Giren GTA 5 ve Diğer Oyunlar 0

Steamde Yaz İndirimine Giren GTA 5 ve Diğer Oyunlar

Steam yaz’a çoğu popüler oyunlar olmak üzere %90 oranında indirime girdi. Steam Semmur Sale kapsamında en iyi oyunları en ucuz fiyattan orjinal olarak satın alabilirsiniz.

Steam‘min Summer Sale kapsamındaki fırsat indirimi 11 ve 21 Haziranları arasında geçerli olacak. En büyük indirin ise GTA serilerinde oldu. GTA 4’ü yüzde 75 ve GTA 5‘i yüzde 30 indirim ile satın alabilirsiniz. Buna benzer çoğu oyunda büyük indirim yapıldı. Piyasada dahi böyle indirimli oyunlar satın alamayacağınız gibi tamamen digital oyunlara sahip olacaksınız. Hemen Steam uygulamasını yükleyin ve satın almak istediğiniz oyunları alın ve oynayın. Bir nevi karne hediyesi olarak ta düşünebilirsiniz.

Her şeyden önce oyunları indirmek ve oynamak için Steam’mi bilgisayarınıza indirip kumanız gerekiyor.

Grand Theft Auto V

GTA 5 oyunu 216 TL’den yüzde 30 indirim ile 21 hazirana kadar 153 TLden satın alabilirsiniz.

Grand Theft Auto IV

GTA 4 oyunu eski olmasına rağmen yüzde 75’lik indirimli ile 12 TL’ye tüm paketleri dahil satın alabilirsiniz.

grey

Steam Summer Sale Ucuz Oyunları

GTA 5 dahil indirime giren tüm oyunları tek tıklama ile satın alabilirsiniz. Satın alabileceğiniz oyunlar arasında Aksiyon, Macera, FPS, Strateji gibi grafikleri güzel olan oyunlar bulunuyor. Steam’in Summer sale kapsamındaki yaz indirimindeki oyunları hemen indirebilirsiniz.

grey

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Windows 10 Creators Update ISO İndir 0

Microsoft windows 10’a yeni özellikler getiren Creators Update indirilmeye sunuldu.

Yeni yayınlanan güncelleme ile birlikte hata düzeltmeleri, güvenlik güncellemeleri ve sanal gerçeklik özellikleri gibi bir çok özelliği getiriyor. 11 nisan’da tam sürümü yayınlanacak Windows 10 creators update‘in şuan için geliştirici sürümü yayınlandı. Yayınlanan ISO’lar microsoft’un sitesinde ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz yeni güncelleme ISO’ları aşağıdadır. Ayrıca güncelleme ile alakalı yayınlanan vidoyu’da aşağıda izleyebilirsiniz.

Windows 10 yapı 15063 (RTM) 64-bit ISO (3.9 GB;) İndir

Windows 10 yapı 15063 (RTM) 32-bit ISO (2.9 GB) İndir

Windows 10 Creators Update ISO Video

Disable HTML5 Autoplay Eklentisi ile Web Sitelerinin Sesini Kesin 0

Chrome, oprea ve firefox web tarayıcınızda birden fazla sekme açtığınızda arka planda sesler gelebilir. Bunlar yeni açılan sekmede bir videonun sesi olabilir yada facebook’ta dolaştığınızda videolarınız otomatik çalışyor ve ses çıkıyorsa bu sesleri Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentisi ile durdurabilirsiniz.

Bazı siteleri yeni sekmede açtığınızda sesler ve videolar otomatik olarak açılabilir. Bu durum sizi rahatsız ediyorsa altta verdiğimiz Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentilerini indirerek bu sorunu giderebilirsiniz. Yakında firefox içinde eklenti yayınlanacak.

Disable HTML5 Autoplay Eklenti İndir

Chrome

Opera

Most Popular Topics

Editor Picks