The Unspoken: Oculus Rift Sanal Gerçeklik Oyunu 0

Gelişen teknoloji ile birlikte artık konsollar yerine sanal gerçeklik gözlükleri ile oynayacağız. The Unspoken oculus rift sanal gerçeklik oyunu karşınızda.

Sanal gerçeklik gözlükleri ile tamamen oyunun içine gireceğiz. Gözlüğümüzü taktığımızda gerçek dünyadan sanal dünyaya adım atmış olacağız. Yapacağımız hareketler ile oyundaki karaktere yön vereceğiz. Sanal gerçeklik ile oynanabilecek oyunlardan biriside The Unspoken oyunudur. Bu yıl çıkacak oyunu sanal gerçeklik gözlüğünü takıp büyü yaparak ve oyundaki diğer karakterler ile konuşarak ilerleyeceğiz. Kendi kendimize öğreneceğimiz büyüleri kendiniz yapacaksınız. The Unspoken, oculus rift sanal gerçeklik oyunu önümüzdeki yıllarda bizi tamamen sanal dünyaya sokacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Türk Milli Tankımız “Altay” Armored Warfare’a Oyununa Geliyor

Sanal gerçeklik gözlükleri şuan için pahalı olsa da ilerleyen yıllarda herkesin evinde olabilir. Sözü fazla uzatmadan sizlere The Unspoken oyunu videosuyla baş başa bırakalım.

The Unspoken: Oculus Rift Sanal Gerçeklik Oyunu

Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi 0

Aksiyon ve fantastik bir oyun olan Red Dead Redemption 2 Playstation 4 için çıkacak oyunun çıkış tarihi ile ilgili haberler gelmeye başladı.

Rockstar games’e göre yıl sonunda çıkacak olan oyunla ilgili dağıtıcılardan çeşitli söylentiler gelmeye başladı. Red Dead Redemption 2 2017 yıl sonu ekim ayı başlarında çıkması bekleniyor. Red Dead Redemption 2 4K destekli bir oyun ile karşımıza çıkabilir. Henüz sistem gereksinimleri ve fiyatı hakkında bilgi veremediğimiz oyunun çıkış tarihi ile yetiniyoruz. Ayrıca üstte Red Dead Redemption 2 videosunu izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Playstation Pro 4K Oyunları Listesi Yayınlandı

Kong Kafatası Adası Filminin Yeni Fragmanı İzle 0

Kong kafatası adası filminin yeni fragmanı yayınlandı. King Kong’un tarihine inen filmde bir çok devasa hayvan yer almaktadır.

King Kong efsanesinin tarihine inen filmde tarih öncesi bir çok hayvan yer alıyor. Jordan Vogt-Roberts’ın yönetmenliğini yaptığı Legendary pictures ve Warner bros pictures kong kafatası adası filminin başrolünde Brie larson ve Tom hiddleston yer alıyor.

Kafatası adasında yaşayan dev gorilin insanlarla ve tarih öncesi yaratıklarla savaşını izleyeceksiniz. Bir grup maceracının kafatası adasına gitmesi ile başlayan filmin yeni fragmanını hemen izleyin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Vin Diesel, XXX Return of Xander Cage Film Fragmanı Yayınlandı

Film 10 mart 2017 tarihinde vizyona girecek.

Most Popular Topics

Editor Picks