Strateji Oyunu Total War’a Attila Sesleri Geliyor

0

Geçmiş’ten günümüze Total War  Attila yeni yüzüyle oyun severler’in karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Oyuncular tarafından beğeniyle oynanılan strateji Total War  Attila Creative Assembly tarafından geliştiriliyor.

Total War: Attila 17 Şubat 2015‘de PC platformu için piyasaya çıkacağı söylendi. Strateji tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği oyun. Ön sipariş ile The Viking Forefathers Culture Paketi oyunculara ücretsiz olarak verilecek. DLC paketi içeriğinde ise Danes, Geats ve Jutes kavimleri oyuna değişik bir hava katacak. Total War  Attila Steam üzerinden ön siparişe açılmış durumda fiyat olarak da 80 TL‘ye oyun severlere sunuluyor.

Sega tarafından yapılan açıklamaya göre Total War: Attila Special Edition sadece Kuzey Amerika‘da satışa sunulacak. Special Edition kutu içeriğinde ise Attila‘nın biyografisi ve çift taraflı posteri bulunuyor. Hem senaryo hem de savaş görsellerinde yapılan geliştirmeler ve iyileştirmeler, yaklaşan kıyameti ve uygarlığın yok oluşunu tüyler ürpertici şekilde gözler önüne seriyor. Nefes kesen ölçü, atmosfer ve geliştirilmiş grafik performansla kıyamet gününe ve efsanenin yükselişine tanıklık edeceğiz.