Unity Web Player 3D Web Onatıcı Son Sürüm İndir

0

Bilgisayarınızın Program Kaldırma ve Özelliklerinde Unity Web Player diye bir program gördüyseniz ve ne olduğu yada ne işe yaradığını bilmiyorsanız endişelenmeyin. Herhangi bir program ile birlikte kurulan programın özellikleri oldukça fazladır.

Unity Web Player Nedir Ne işe Yarar ?

Unity Web Player (Firefox, Chrome) gibi internet tarayıcılarınız üzerinden açtığınız oyunları görsel olarak daha iyi ve 3D oynatmanızı sağlar. İnternet tarayıcılarınız üzerinde çalışan internet tarayıcılarınız aynı zamanda Online oyunlarda da etkisini göstermektedir. 3 Boyutlu oyunları web tarayıcılarınızda yüksek çözünürlükte açarak herhangi bir kasma yapmadan oynayabilirsiniz. Bilgisayarınıza indirip kurduğunuz Unity Web Player genellikle oyun kurulumları sonrasında arkaplanda bilgisayarınıza kendisini kurarak çalışır. Sizin haberiniz olmadan kurulum gerçekleştirsede herhangi bir zararı yoktur. Çok küçük boyutta olan Unity Web Player harici olarak bilgisayarınıza indirip kurabilirsiniz.

Unity Web Player İndir

Unity Web Player günümüzde çok fazla oyunu destekleyen yapısı dikkat çekmektedir. Türkiyede pek fazla insanın bilmediği bir yazılım olan Unity Web Player’ı rahatlıkla bilgisayarınıza indirip kurabilirsiniz.