Unity Web Player 3D Web Onatıcı Son Sürüm İndir 0

Bilgisayarınızın Program Kaldırma ve Özelliklerinde Unity Web Player diye bir program gördüyseniz ve ne olduğu yada ne işe yaradığını bilmiyorsanız endişelenmeyin. Herhangi bir program ile birlikte kurulan programın özellikleri oldukça fazladır.

Unity Web Player Nedir Ne işe Yarar ?

Unity Web Player (Firefox, Chrome) gibi internet tarayıcılarınız üzerinden açtığınız oyunları görsel olarak daha iyi ve 3D oynatmanızı sağlar. İnternet tarayıcılarınız üzerinde çalışan internet tarayıcılarınız aynı zamanda Online oyunlarda da etkisini göstermektedir. 3 Boyutlu oyunları web tarayıcılarınızda yüksek çözünürlükte açarak herhangi bir kasma yapmadan oynayabilirsiniz. Bilgisayarınıza indirip kurduğunuz Unity Web Player genellikle oyun kurulumları sonrasında arkaplanda bilgisayarınıza kendisini kurarak çalışır. Sizin haberiniz olmadan kurulum gerçekleştirsede herhangi bir zararı yoktur. Çok küçük boyutta olan Unity Web Player harici olarak bilgisayarınıza indirip kurabilirsiniz.

Unity Web Player İndir

Unity Web Player günümüzde çok fazla oyunu destekleyen yapısı dikkat çekmektedir. Türkiyede pek fazla insanın bilmediği bir yazılım olan Unity Web Player’ı rahatlıkla bilgisayarınıza indirip kurabilirsiniz.

Android Telefonlar için USB Windows Sürücüleri İndir 0

Merhaba arkadaşlar sizlere bugün tüm akıllı telefonlar için USB windows sürücülerini paylaşacağız. Android telefonunuzla usb hata ayıklama ve modifikasyon yapmak istiyorsanız windows sürücülerinizi yüklemeniz gerekmektedir.

Telefonunuzu windows bilgisayarınıza bağladığnızda windows update otomatik olarak indirip kuruyor ancak indirme ve kurulum bitene kadar biraz zaman geçiyor. USB sürücüleri kendiniz indirip, yüklemek ve sürücüleri internette aramak istemeyip tek tıkla indirmek isteyenler için indirme bağlantılarını altta paylaşıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Resmi USB Driver İndirme Bağlantıları

Resmi bağlantılarda belli aşamaları geçtikten sonra indirme yapabiliyorsunuz. Bazılarını direkt olarakta indirebilirsiniz.

Direkt İndirme Bağlantıları

Direkt indirme bağlantıları ise bağlantı linkine tıkladığınızda USB sürücüyü indirebilirsiniz.

IOPS Nedir? Ne İşe Yarar? 0

Bir diskin saniyede maksimum okuma ve yazma sayısına IOPS denir. Özellikle SSD’lerin yaygınlaşması ile ortaya çıkan bu IOPS değeri diskin gerçek okuma ve yazma hızlarını belirler.

IOPS Ne işe Yarar?

IOPS değerinin yüksek olması okuma ve yazma işlemlerinin daha hızlı olmasını sağlar. IOPS’un yüksek olması bilgisayarınızın açılışında, programların yükleme ve açılış hızları, oyunları yüklenmesinde, açılış hızlarında ve bölüm aralarının daha hızlı geçmesini sağlar.

Not: Eğer bir SSD almayı düşünüyorsanız ve sadece 550mb okuma ve 450 gibi yazma değerlerine bakmayın alacağınız SSD’nin üretici firmasının sitesine girerek IOPS değerlerine bakarak almanızı tavsiye ediyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bilgisayarınızı Hızlandırmak için Hangi SSD Alınmalı

Most Popular Topics

Editor Picks