MENU

Çakallarla Dans 3 Sıfır Sıkıntı Yakında

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Video » Çakallarla Dans 3 Sıfır Sıkıntı Yakında

Çakallarla dans “hastasıyız dede” sloganıyla bizlere tanıtıldı. Türk komedi filmleri arasında en iyisi diyebiliriz. Diğer filmlerde Kayınço Gökhan, Del Piero Hikmet, Köfte Necmi ve Muhasebeci Servet’in denetimli serbestlikten çıkıp artık düzgün bir hayat kurmaya çalışmaları.
Filmde Del Piero Hikmet’in aşk serüvenini izleyeceğiz.

Bindiği vapurda hayatının aşkı ile karşılaşır ve onun için yaşamına düzen verir. Mihriban’ı tanırken dilsiz olduğunu öğrenir onun için ne yapacağını arkadaşları ile konuşmaya başlar. Mihriban ile evlenebilmek için annesinin isteğini yerine getirmesi lazım.

İstek Mihriban’ın konuşabilmesi Kayınço Gökhan, Del Piero Hikmet, Köfte Necmi ve Muhasebeci Servet’in artık parayı bulmak için çakallarla dans’a başlamaları lazım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bu Hafta Vizyona Girecek En Güzel 10 Film

Çakallarla Dans 3 Sıfır Sıkıntı Kamera Arkası

Çakallarla Dans 3 Sıfır Sıkıntı Orjinal Müzik

 

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.