MENU

Müzede Bir Gece Lahitteki Sır Fragman İzle

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Video » Müzede Bir Gece Lahitteki Sır Fragman İzle

Müzede bir gece serisi devam ediyor yine kahkaha dolu sahneler bizimle olacak gibi görünüyor. Yeni maceraya koşan güzel bir ekip var karşımızda ve değişime uğraşım müze. Görsellik olarak yine sinema severleri kendine bağlamayı başaracak. Sihirli olan bir müze firavun, taş devrinden insanlar dinazorlar uyanan diğer varlıklar. Müze yine karışıyor gülünç sahneler ortaya çıkıyor.

Amerikan yapımı yönetmen koltuğunda Shawn Levy‘in imzasını görüyoruz. Senaryosunu Thomas Lennon , Robert Ben Garant’ın yazdığı yapımda ünlü isimler Robin Williams , Ben Stiller , Owen Wilson , Ben Kingsley , Rami Malek görünüyor.

Film sinema severlerin karşısına 02 Ocak 2015‘ çıkıyor. Müzede Bir Gece: Lahitteki Sır (Night at the Museum: Secret of the Tomb)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇakallarla Dans 3 Sıfır Sıkıntı Yakında

Not

Robin Williams  21 Temmuz 1951’de doğdu oyunculuk kariyerinde bizleri güldürmeyi başaran nadir insanlardan bilinmeyen bir nedenle intihar etti ölüm (1 Ağustos 2014)

 

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.