MENU

Nisan 2015’te Vizyona Girecek Filmler

Anasayfa » Video » Nisan 2015’te Vizyona Girecek Filmler
Nisan 2015’te Vizyona Girecek Filmler

Sinema severler’in karşısına Nisan ayında özel filmler geliyor. Aksiyon, gerilim, komedi, suç türü Hızlı ve öfkeli, Figüran, Fransız kadınları gibi izleyiciyi etkileyebilecek filmler yakında vizyonda.

1. Hızlı ve Öfkeli 7

3 Nisan 2015‘de çıkacak olan sinema severler’in beğeniyle izlediği film aksiyon , gerilim , suç türüyle yeniden karşımıza çıkıyor. Yönetmen koltuğunda James Wan oyuncu kadrosunda ise ünlü isimler Jason Statham , Vin Diesel , Paul Walker , Michelle Rodriguez , Dwayne Johnson yer alıyor. Seri olarak izleyiciyi etkilemiş bir yapım olarak sabırsızlıkla bekleniyor.

2. Figüran

Yönetmen koltuğunda Tolga Çetin oyuncu kadrosunda Serenay Aktaş , İrfan Kangı , Mehtap Bayri , Ümit Yesin , Yıldırım Öcek yer alıyor. Komedi türüyle karşımıza çıkacak olan film 03 Nisan 2015’de çıkması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Şubat 2015’de Vizyona Girecek Filmler

3. Get Hard

Amerikan yapımı film komedi türüyle karşımıza çıkıyor. Yönetmen koltuğunda Etan Cohen oyuncu kadrosunda ise Will Ferrell , Kevin Hart , T.I. , Alison Brie, Eli Jane yer alıyor. 3 Nisan 2015’de sinema severler’in karşısına çıkması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Mart 2015’de Vizyona Girecek Filmler

4. Fransız Kadınları

Yönetmen koltuğunda Audrey Dana oyuncu kadrosunda ise Vanessa Paradis , Laetitia Casta , Alice Taglioni , Isabelle Adjani , Sylvie Testud yer alıyor. Komedi türüyle 03 Nisan 2015’de izleyicinin karşısına çıkması bekleniyor.

 5. Piramitin Laneti

Amerikan yapımı filmin yönetmen koltuğunda Gregory Levasseur oyuncu kadrosunda ise Ashley Hinshaw , James Buckley , Denis O’Hare , Daniel Amerman , Joseph Beddelem yer alıyor. 10 Nisan 2015‘de korku türüyle sinema severler’in karşısına çıkması beleniyor.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.