MENU

Özgürlük Dansı : Jimmy’s Hall Fragman İzle

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Video » Özgürlük Dansı : Jimmy’s Hall Fragman İzle

Filmde dram ve tarihin konu alındığı İrlandalı sosyalist Aktivist James Gralton (Barry Ward) Amerika’da 10 yıllık bir sürgün hayatından sonra ülkesine dönüp kendi yaşamını kurmak ister. James’in çevresi annesi ve arkadaşları gelişiyle beraber çok mutlu olurlar.Yaşadığı şehirdeki uzun süredir kapalı olan lokal açılmış durumdadır.

İnsanlar lokale gelip dans edip şarkı söyleyip spor yapmaktadırlar. Bu durumdan hoşnut olmayan insanlar vardır ve james’e tavır almaya başlarlar. Yönetmen koltuğunda Ken Loach oyuncu kadrosunda ise Andrew Scott , Jim Norton , Francis Magee , Barry Ward , Simone Kirby’i görüyoruz. Film sinema severler’in karşısına 12 Aralık 2014‘de çıkması bekeniyor.

Özgürlük Dansı(Jimmy’s Hall) İngiltere , İrlanda , Fransa dram ve tarih konusunun işlendiği film sinema severler’in karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Dünyanın Düşünebilen ilk Robot Filmi Chappie Fragmanı İzle

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.