MENU

Takip 3: Son Karşılaşma Fragman İzle

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Video » Takip 3: Son Karşılaşma Fragman İzle

Aksiyon, suç, gerilim unsurlarını serinin 3. filmini sinema severler’in karşısına yönetmen Olivier Megaton sunuyor. Ünlü oyuncu kadrosuyla yeniden bir başarıya koşacak gibi görünüyor. Başrol’de Bryan Mills (Liam Neeson)cinayet suçundan zanlı olarak gösterilir. Kurulan tuzak Bryan Mills’i durduramaz ve harekete geçmesini sağlar. Adalet’i sağlamak için artık kendi yeteneklerini kullanarak bu yanlışı düzeltmeye çalışır. Senaryosunu Luc Besson , Robert Mark Kamen’in yazmış olduğu oyuncu kadrosunda Liam Neeson, Maggie Grace, Famke Janssen, Forest Whitaker, Dougray Scott’un performanslarını izleyeceğiz.

Amerikan yapımı film ünlü isimler ile 09 Ocak 2015‘de sinema severler’in karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Etkileyici fragman ve görüntüler Takip 3 son karşılaşmayı (taken 3)sinemada zirve’ye taşıyacak gibi görünüyor.

Takip Orjinal Müzik Son Karşılaşma

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Gece Vurgunu Filmi Yakında Vizyona Girecek

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.