WordPress siteniz için video eklentisi 0

Bu eklentiyi daha önce tanıtmam lazımdı ama zamanım olmamıştı. WordPress siteniz için harika bir video eklentisi aslında en iyisi bu eklenti…

Ben tüm sitelerimde bu eklentiyi kullanıyorum kullanmasamda eklentiler klasörüne atıyorum 🙂

Viper’s Video Quicktags

Eklentiyi indir: Viper’s Video Quicktags

Eklenti kurulum

vipers-video-quicktags screenshot 1

http://s.wordpress.org/extend/plugins/vipers-video-quicktags/screenshot-2.png?r=166731

http://s.wordpress.org/extend/plugins/vipers-video-quicktags/screenshot-3.png?r=166731

Eklentiyi kurduktan sonra başka bir şey yapmaya gerek yok yeni konu açarken zaten desteklediği sitelerin ikonları çıkıyor ordan hangi siteyse örneğin youtube.com’sa youtubeyi seçerek video linkini yapıştırın yeter.

Videoları nasıl ekleyeceğinizi yazıcam ancak eklentide şöyle bir özellik var örneğin youtube ikonuna tıkladınız size nasıl videoyu ekleyeceğinizi açıklıyor. Yani açıklama ekstra olucak ama genede bilmeyenler için belki farkedemeyenler için açıklayacağım.

Viper’s Video Quicktags video boyut özelliği

Bu alan asıl süper olan nasıl yani diyceksiniz? Anlamışsınızdır ama genede yaziyim istediğiniz videoyu istediğiniz boyutlarda izletebiliyorusunuz. Örneğin youtube videolarını büyük, Dailymotion videolarını daha büyük şekilde izletebilirsiniz. Boyutlar size kalmış artık isterseniz default ayarlar diyerek orjinal ayarlarına geri dönebilirsiniz.

Videoları ekleme

[YouTube]youtubevideolinki[/YouTube]

[Google Video]googlevideolinki[/Google Video]

Açıklama basit ama olsun bilgilendirici 🙂 Ya video linkini yapıştırın o çıkarıyo gerisini..

Eklenti sahibi: Viper’s Video Quicktags

Drone ile Uçan Hamak Yaptı 0

Küçük bir atölyesi bulunan girişimci kocaman bir drone yapıp altına da bir hamak bağladı. Bağladığı hamak’ın üstüne yapıp uçan adam yaptığı bu mucitlikle adından söz ettirmeye başladı.

4 tane büyük pervanesi ile uçabile drone’u uzaktan kumandası ile uçabiliyor. Bizde sizler için bu mucitliği yapan adamın videosunu paylaşalım dedik. Şimdi sözü fazla uzatmadan videoyu izleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Metal Yay Nasıl Yapılır? İzleyin

Android Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı İndir 0

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Android telefonunuzda silinen dosyalarınızı geri getiren programları paylaşıyorum.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonunuz var ve özel fotoğraflarınız, videolarınız, müzikleriniz yanlışlıkla silindiyse hepsini geri getirebilirsiniz. Paylaştığım fotoğraflar bunların haricinde Rehberinizde silinen kişileri, mesajlarınızı, yer imlerinizi, arama kayıtlarınızı ve mesajlaşma uygulamalarınızın yedeklerini geri getiriyor. (Whatsapp, Messenger gibi uygulamaların).

Android için silinen dosyaları geri getiren programlar ücretsiz olmasına rağmen karşınıza arada bir reklam çıkabiliyor. Ancak bunun sıkıntı yapacağını zannetmiyorum. Yanlışlık sildiğiniz veya çocuğunuzun sildiği dosyaları geri getirmek için alttaki programları deneyerek verileriniz nasıl kurtarılır hemen öğrenin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: İOS ve Android için En Popüler Selfie Uygulamaları

Titanium Backup

Titanium Backup mağazadaki en çok kullanılan ve tercih edilen uygulamalardan biridir. Öyleki hata veren, donma sorunları yaşatan uygulamalardan bile dosyalarınızı kurtarabiliyor. Bu program dosyalarınızı kurtardığı gibi bulut sistemi ile dosyalarınızı Google Drive ve Dropbox hesabınıza yedekleyebiliyor.

Titanium Backup İndir

CM Backup

Cheetah mobile şirketi bildiğiniz üzere yavaş akıllı telefonları hızlandırmak için çıktığı bu yolda şimdi bir çok uygulaması ile insanlara hizmet veriyor. Bunlardan biri de CM Backup uygulamasıdır. Silinen müzik, video, fotoğraf, takvim ve yer imleri gibi hemen hemen tüm silinen dosyaları geri getirebiliyor. 5 GB bulut hesabı vererek verilerinizi de yedekleyebiliyor.

CM Backup İndir

DiskDigger Photo Recovery

Adından anlaşılacağı gibi fotoğraflarınızı geri getiren program diskdigger telefonunuzun belleği haricinde hafıza kartınıdaki silinmiş fotoğraflarıda geri getiriyor. E-posta yolu ile Google drive ve Dropbox hesabınıza verilerinizi yedekleyebiliyor.

Disk Digger İndir

Super Backup

Bu uygulama rehberinizde silinenleri, mesajları, fotoğrafları, müzikleri, videoları, uygulama verilerini, yer imlerinizi kurtardığı gibi verilerinizi SD kartınıza veya Google drive ve Dropbox’a yedekliyor.

Super Backup İndir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Android Telefonu Güvenli Modda Açma

G Cloud Backup

Diğer programlara göre G cloud backup’ın ekstra bir özelliği bulunuyor. Kurtardığı dosyaları 1 GB ücretsiz alanına yedekleyebiliyor. Fotoğraflarınızı, mesajlarınızı, MMS, arama kayıtları, Whatsapp‘da silinen dosyalarınızı geri getiriyor.

G Cloud Backup İndir

Most Popular Topics

Editor Picks